Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 15-03-14, 02:20
johnjohn7 Ο χρήστης johnjohn7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-02-2014
Περιοχή: Κρήτη
Μηνύματα: 55
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερω αν τα λογια μου φανηκαν να εχουν τονο κριτικης, αλλα σιγουρα δεν τα εγραψα ετσι και δεν υπαρχει κανενας λογος για κατι τετοιο, αλλωστε. Με προθεση για βελτιωση το εκανα.

Τα guppies ισχυει οτι γεννουν πολλα μικρα, αλλα το θεμα ειναι ποσα επιβιωνουν. Τις περισσοτερες περιπτωσεις, καταληγουν ως μεζες ακομα και της ιδιας τους της μανας. Φυσικα, οταν υπαρχουν πολλες κρυψωνες, ενα σχετικα μεγαλο ενυδρειο και αρκετα φυτα (οπως κερατοφυλλο), οι πιθανοτητες να τα καταφερουν περισσοτερα μωρα, αυξανονται. Ο κανονας ειναι οτι τα πιο εξυπνα και γρηγορα επιβιωνουν, πραγματοποιωντας μιας μορφης φυσικη επιλογη στο ενυδρειο.

Με το καλο να στηθει το νεο ενυδρειο σου και να χαρεις πολλες γεννες!
Να σου πω οτι δεν με πιραζει η κριτικη και η διορθωση σε πραγματα που κανω λαθος. Χαιρομαι που υπαρχουν ατομα και σε βοηθανε να κανεις καποια πραγματα για το χομπι σου σωστα χωρις να ζητανε ανταλλαγματα παρα μονο γιατί το θελουν αυτοι. παρατηρω καποια πραγματα που ειναι διαφορετικα απο αυτα που διαβαζω στο φορουμ, για να μιλησω με ακριβεια θα σου πω πως 5:30 εφυγα απο το σπιτι παρατηρουσα το ενυδρειο περιπου 1 ωρα, γύρισα 8:30 και ειδα αυτο το ψαρακι, φυσιολογικα λεω γεννα γκαπυ αλλα δεν ειχε αλλα, μονο ενα γι'αυτο και με προβληματισε..
Επισης να σου πω οτι εχω κερατοφυλο, βαλισνερια,ανουμπια και μια πετρα λαβα με 4 τρυπες που μπορει να κρυφτει ανετα το ψαρακι..

Ευχαριστω για τις ευχες, θα κανω οτι μπορω για να περνανε καλα τα ψαρακια μου...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01576 seconds with 11 queries