Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 06-09-05, 14:46
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από scalare
θελω να ερθω και εγω αλλα επειδη δεν ξερω κανενα και τοσα ατομα που θα συμετεχουν πως θα μιλησουμε και σε τι χωρο;...
Αυτο δεν ειναι προβλημα, οτυε το οτι δεν ξερεις κανεναν. ουτε υπαρχει περιπτωση να μην μιλησεις σε κανεναν εκτος αν προκειται για συνεσταλμενο ατομο που γενικα δεν μιλαει!
Θα μας γνωρισεις σιγουρα, εξαλλου ο "βρωμογερος" ο Λασαλ ολο και κατι ενυδρειακο θα κραταει στα χερια.Οπως επεισης ολο και καποιος θα φοραει καμια μπλουζα του συλλογου.
Οσο για το αν μιλησουμε...χμ θα δουμε...!!!!!!!!!

Η συναντηση προτεινω να γινει εκει που υπεδειξε ο αγαπητος μου κατα τ'αλλα τρελογερος Λασαλ στο μποουλινγκ που εχει στο Village center την κυριακη!
Προτεινω ομως 12η πρωινη ωρα, για να πιουμε καφεδακι και ισως να οδηγηθουμε για κανα ουζακι μετεπειτα!!!
Καπου εδω θα δηλωση συμμετοχη και ο Salcon, ο οποιος χρησιμοποιει ενα πιλοτικο προγραμμα τυπου Echelon το οποιο σκαναρει το GAB για τις λεξεις ουζο,Salcon,μπυρα,ποτο,ντιρλα,σταφιδα,σκνιπα, και αλλες παρομοιες!!!!! Χιχιχιχι στην εφερα παλιο-νεο-ξενοιαστε καβαλαρη!!!!!!!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries