Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 10-02-14, 15:17
Το avatar του χρήστη billos95
billos95 Ο χρήστης billos95 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-03-2010
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 471
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην billos95
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη αρχη να εχεις στα αλατια κ καλη υπομονη! Οποιαδηποτε απορια εχεις, ειμαστε εδω να την συζητησουμε. Ενα μονο να ξερεις οτι οι καλες αγορες θα σε γλυτωσουν απο ασκοπες δαπανες στο μελλον.
Να σαι καλά φίλε μου!!!Μόνο το υπογραμμισμένο που είπες με όπλησες με ακόμα πιο πολύ σιγουριά και χαρά για το που πάω να μπλέξω Σίγουρα η υπομονή και τα καλά προϊόντα είναι χρυσός κανόνας πιστεύω στο αλμυρό νερό..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανονισε να αφήσεις την αφρική!!!

Ελπίζω να μην σε ξεμιάλυσε τελείως το θαλασσινό.

Στο θεμα μας, πολύ ωραία λιτρα και διαστάσεις. Σε πληροφορώ ότι σε αυτά τα λίτρα κάνεις παπάδες, αλλά είσαι διατεθιμένος να πάς σε τόσα; Σε ρωτάω, γιατί ο εξοπλισμός πρέπει να είναι ο ανάλογος(και σε είδος και σε τιμές).
Είσαι διατεθιμένος να ρίξεις κάποιο χρήμα παραπάνω;
Χαχαχαχ όχι την Αφρική αν δεν βρω τα σκούρα δεν την αφήνω!!!

Ναι ευτυχώς έχω αρκετό χώρο και θα μπορώ να το φτιάξω.

Έχω ξεκινήσει να ψάχνω αρκετά πράγματα όπως σκίμμερ και άλλα.Εντάξει αν μπορώ να βρω κάτι καλό και συνάμα οικονομικό γιατί όχι..
Όσο για το οικονομικό επειδή και ο μισθός που πέρνω είναι για γέλια αλλά είναι η αγάπη μου το ενυδρείο και θα το προσπαθήσω!!!Εστω και σιγά σιγα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από constantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή αρχή και από μένα φίλε μου.
Εγω εχω 85 λίτρα και ειμαι μεχρι στιγμής κοντά στα 650 ευρω χωρις να εχω βάλει μέσα ακόμα κοράλια...!!
Ελπίζω να τα καταφέρεις από οικονομικής άποψης και να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα.
Να 'σαι καλά φίλε θα το παλέψω σιγά σιγά με ότι περισσεύει θα το επενδύω στο ενυδρείο.Δεν με νοιάζει να το φτιάξω σε 1-2 χρόνια.Με νοιάζει να το φτιάξω...αυτό και μόνο μου αρκεί!!!

Βρήκα το παρακάτω σκιμμερ (Hydor Skimmer Performer 120/550 DP) ποια είναι η γνώμη σας?

Έχετε να μου υποδείξετε κάτι άλλο?
__________________
"///M3 Drivers Have No Friends..." [Jeremy Clarkson]
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01603 seconds with 11 queries