Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 08-02-14, 13:38
Το avatar του χρήστη Stivv27
Stivv27 Ο χρήστης Stivv27 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2011
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 1.130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα σε όλους,μάλλον επειδή την έπαθε μια φορά ο φίλος ''Κουραμπιές''το γενίκευσε αλλά όλα τα δάχτυλα του χεριού δεν είναι ίδια!!!Πρώτα απ' όλα πρέπει ο αποστολέας να ενδιαφέρεται ( με την σωστή συσκευασία ) και να μην αφήνει το δέμα Ώωωωωωρες πριν έρθει το λεωφορείο για να συννενοηθεί με τον οδηγό.Εγώ προσωπικά φίλε μου ''Κουραμπιέ'' έχω αγοράσει πολλές φορές από συνχομπίστες της Θεσσαλονίκης,των Ιωαννίνων,της Ορεστιάδος χωρίς πρόβλημα.Αφού να σκεφτείς την προηγούμενη βδομάδα πήρα ψάρια από την Σάμο ( 15 ώρες ταξίδι ) και τα ψάρια δεν ήρθαν σοκαρισμέμα γιατί ο αποστολέας πρόσεξε πολύ!!!!!
Και γω εχω κανει παρα πολλες αποστολες μεσο των Κτελ!Και η συσκευασια παντα καλη και το δεμα λιγο πριν φυγει το λεωφορειο για να το δωσω εγω στον οδηγο και τις ποιο πολλες φορες τους λεω και τα βαζουν διπλα τους και οχι στις αποσκευες!
Αλλα κανουν και πολλα χαζα!Οπως οι χρεωσεις που ειναι οτι να ναι!Εχω στειλει ψαρια στην Αθηνα που ειναι διαδρομη 4-4,5 ωρες και χαθηκε το δεμα κατα την μεταφορτωση που γινετε στην Λαρισα!Σε καθε δεμα μεσα ειχε απο εναν πλεκο 35+ ποντους και τα ψαρια πηγαν ποιος φταιει για αυτο?
Μπορει ολα τα δαχτυλα στα χερια μας να μην ειναι ιδια αλλα εκεινοι εκει μεσα δυστηχος εχουν την χαζη νοοτροπια!Ας παρουμε οσα ποιο πολλα μπορουμε για το δεμα και ας γινει οτι θελει δεν φταιμε εμεις!
Γι αυτο δεν προκειτε να παμε μπροστα ποτε!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries