Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 03-02-14, 17:59
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή ΦΙΛΤΡΟ

Εγώ φίλε έχω πρόβλημα με ένα eheim profetional 3 600 το 2075 δηλαδή και το αναφέρω για να προσέχουν κι άλλοι.Δουλεύει κανονικά αλλά τρέχει γύρω από την κεφαλή.Με το serial number ανακάλυψα ότι ανήκει σε μια παρτίδα παραγωγής στην Ισπανία που έχει αυτό το πρόβλημα αλλά η ελληνική αντιπροσωπεία δεν μου το άλλαξε γιατί δεν είχα την απόδειξη αγοράς.Έμαθα από ένα συνχομπίστα και συμφορουμίτη ότι έπαθε τα ίδια μόνο που είχε ζημιά στο ξύλινο πάτωμα που του φούσκωσε.Η ελληνική αντιπροσωπεία του έκανε τα ίδια κόλπα,η Γερμανία όμως όπου έστειλε e-mail με το πάθημα του και το serial number ττου φίλτρου του ζήτησε να αποστείλει την κεφαλή και απόδειξη της ζημιάς του πατώματος.Ο άνθρωπος έστειλε φωτογραφία και την απόδειξη πληρωμής και.......η Γερμανία του έστειλε καινούρια κεφαλή ( δεν επισκεύασε την παλιά ) και του πλήρωσε και την ζημιά που έπαθε το σπίτι του!!! Γιατί εδώ στην Ελλάδα................; Εγώ φίλε λόγω του ατυχήματος μου έχω ξεχάσει τα αγγλικά και δεν τα μιλάω καλά οπότε δεν έχω κάνει ακόμα τίποτα,αν μπορέσει κανένας φίλος να με βοηθήσει........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 10 queries