Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 03-02-14, 16:33
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή JBL CrystalProfi e1500

Εγώ έχω 5 τέτοια φίλτρα,το πρώτο το απέκτησα πριν 2 χρόνια περίπου και με μεγάλη ιχθυοφόρτωση σε ενυδρείο 400 λίτρων δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.Γι' αυτό το λόγο πριν ένα μήνα πήρα άλλα 4 για να υποστηρίξω ένα 550 λίτρων & ένα 700 λιίτρων, επειδή όμως έχω 7 ενυδρεία σκέφτηκα να δώσω κάποια απ'αυτά για να υποστηρίξω με ένα μεγαλύτερο φίλτρο ή sump κάποιο από τα 2 μεγαλύτερα ενυδρεία μου για λόγους κατανάλωσης ηλεκτρικού ρεύματος και μόνο.ΠΡΟΣΟΧΗ όμως μην το αγοράσετε από e-bay ή άλλο κατάστημα εκτός Ελλάδος γιατί αν ου μη γένετω συμβεί κάποια ανωμαλία δεν έχετε εγγύηση ενώ από Pet City που είναι και οι αντιπρόσωποι έχετε εγγύηση 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!Εγώ αν σας ενδιαφέρει μπορώ να σας στείλω με δικά μου έξοδα αποστολής κάποιο καλομεταχειρισμένο ασημάδευτο (ενός μηνός) φίλτρο με καινούρια (άβρεχτα) όλα τα υλικά στον κάδο.
-------------------------
Ξέχασα να αναφέρω αν κάποιος από εσάς ενδιαφέρεται ότι τα φίλτρα που ανάφερα τα πουλάω 160€ με 4 ΧΡΟΝΙΑ εγγύηση.Όποιος ενδιαφέρεται το συζητάμε!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PETROS_AFRICANOS : 03-02-14 στις 16:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries