Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 27-01-14, 22:32
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

αυτο που λες ειναι σωστο κατα βαση...
αν ζουσαμε σε εναν ιδανικο ομορφο κοσμο

αλλα...

αποφαση για 20λιτρο δεν εχει βγει ακομα(τουλαχιστον που να την διαβασα εγω) οποτε δεν νομιζω πως εχει νοημα η συζητηση.
μαλιστα αν δεν κανω λαθος,παραπανω εχει γραψει ο Tollee οτι θα βαλει το μονομαχο στο 60αρι και σιγα σιγα θα δει τι θα κανει.
που ειναι ακριβως αυτο που του προτεινα, και εξηγησα ακριβως γιατι το προτεινα.

φυσικα οποιοσδηποτε ανοιγει ενα θεμα εχει και τα γενια και τα χτενια να κανει οτι θελει.προσωπικα δεν ενδιαφερομαι καθολου για το ατομο(απτη στιγμη που δεν εχω γνωρισει καποιον προσωπικα και απο κοντα).το μονο που με ενδιαφερει ειναι τα ψαρια για τα οποια ρωταει,και οταν ρωταει λεω τι θα εκανα εγω στη θεση του.
ειμαι καινουριος στο φορουμ και δεν εχω την εμπειρια που εχετε εσεις οι συντονιστες και αλλοι χρηστες πιο παλιοι απο μενα,αλλα με αυτη τη μικρη εμπειρια που εχω,
εχω καταλαβει πως οταν δειχνεις σε καποιον το λαθος του και του εξηγεις γιατι ειναι λαθος,αλλα παρολαυτα κανει το δικο του,τοτε δεν προκειται να κανει ουτε αυτα που θα του προτεινεις οταν "πας με τα νερα του".

το μονο που θα συμβει ειναι οτι θα ταλαιπωρηθει το ψαρι τσαμπα,επειδη καποιος ειναι ξεροκεφαλος και θελει να κανει το δικο του.

οταν νιωσω εγω απτα γραφομενα,οτι προκειται για τετοια περιπτωση,τοτε λεω καλη συνεχεια και ας κανει οτι θελει.
συμμετοχος σε ταλαιπωρια ψαριων αλλουνου δεν προκειται να γινω.ταλαιπωρω τα δικα μου αν θελω,(οπως το εχω κανει στο παρελθον απο αγνοια)
αλλα "σαδιστης" δεν ειμαι αποσο ξερω.

εκτος αν δεν ειναι ετσι και εχω καταλαβει λαθος.ας μου δειξει καποιος που κανω λαθος να το δεχτω και
να αλλαξω αποψη.

και σταματαω εδω γιατι το σκισαμε το θεμα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01824 seconds with 10 queries