Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 13-01-14, 21:20
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nicpapa Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια μην τα παραλέμε...
Ειμαι και εγω της αποψης οτι οσο μεγαλυτερο τοσο σταθεροτερο, αλλα και εγω διατηρώ διαφορων ειδη γαριδων σε μικρα ενυδρεια 36 λιτρα... λογο χωρου και πολλών ενυδρειων.
Δεν εχω δει ποτέ μου τετοια συμπεριφορά, παλαιοτερα ειχα στα ενυδρεια rcs και φτασανε πάνω απο 250 ....
Ολη η ιστορια, ειναι να κρατας σταθερες παραμετρους, που οσο πιο μικρο ειναι το ενυδρειο τοσο πιο δυσκολο ειναι , και να μην αφηνεις να υπερπληθαινουν οι γαριδες γιατι μετά σταματάνε να γεννάνε , με αποτέλεσμα να χασεις και την αποικια ολοκληρη.


εχμμμ οχι βρε συνονοματε, δεν ειπε κανεις πως σε 40ρακι δε μπορεις να εχεις τις γαριδες σου υγειεστατες εφ οσον τις προσεχεις, αλλα αλλο 40 (36) κι αλλο 15 και χωρις μετρησεις... Βασικα οι "σουζες" δεν ειχαν να κανουν με το αν διατηρουνται σε αυτα τα λιτρα αλλα με το οτι ειπε πως εγω τις ειχα σε τοσα (κι επεσε στην περιπτωση)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01587 seconds with 10 queries