Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 27-12-13, 06:51
Ellanor Ο χρήστης Ellanor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Περιοχή: Θεσσαλονίκη - Κέντρο
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

Delta εκτός από μουσική σε βλέπω να γραφείς και σενάρια επεισόδιον ή ταινίας..... (σε υπολόγιζα και πριν για σενάριο, άλλα τώρα με το fakumentary με έστειλες).

Σε καμιά περίπτωση τα γραπτά δεν μπορούν να αντικατασταθούν από ένα 5λεπτο βιντεακι (μην παρεξηγηθώ από το προηγούμενο ποστ, υπερέβαλα για να δείξω την θέση μου σε θέμα ποιότητας του τι θα ήθελα να δω σαν χρήστης του youtube). Όπως κατάλαβα εγώ την ιδέα του Valous (Aquariums For Dummies) έχει να κάνει περισσότερο με άπλα πράγματα που γράφονται και ξαναγράφονται σχεδόν σε όλες τις παρουσιάσεις ενυδρείων από καινούρια μέλη σαν και μένα (αγγίζω τα όρια άλλου hot θέματος άλλα και προσωπικών λαθών,ευθυνών)

Πάντως κατά την γνώμη μου μια ιδέα (καλή, κακή, άσχημη, όμορφη δεν την κρίνω) δεν χρειάζεται απαραίτητα να ξεκινάει από την κορυφή της ιεραρχίας του φόρουμ (σαφώς και έχει άλλη βαρύτητα αν ξεκινάει από εκεί). Σίγουρα αν είναι καλή θα χρειαστεί περαιτέρω επεξεργασία στην ανάπτυξη της και στη πορεία ή στο τέλος της να καταλήξει στην κορυφή, να ξανάεπεξεργαστεί, αξιολογηθεί και ανάλογα να υλοποιηθεί ή όχι...

το θέμα για βίντεο της εκστρατείας ίσως είναι καλύτερο να αναπτυχθεί στην ομάδα καμικάζι (και αλλάξτε αυτό το όνομα σε κάτι άλλο πιο pop γιατί χαρακίρι σε ψάρι δεν κανω...)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01648 seconds with 11 queries