Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 24-11-13, 14:01
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aqua jimmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο πολύ καλή.δουλειά κανεις εμένα τα cpdκάνουν τον χορό της αναπαραγωγής αλλά ακόμα δεν έχω δει κάτι !!! Η θυληκια ραμιρεζι είναι όμως φουσκωμένη . Τα χω σε 220 καθαρά
Ευχαριστω!!!
Χορο έκαναν και σε μενα στα 60 λιτρα αλλα δεν καταφερα να δω ουτε αυγο ουτε γοννο..Να σκεφτεις πως ουτε στα 10 λιτρα ειδα αυγο..και γι αυτο μολις ειδα το πρωτο ψαρακι με επιασε τρελα (δεν ηξερα πως στην αρχη κολλανε στα τζαμια και στα φυτα).
Τα ραμιρεζι ειναι υπεροχα αλλα εξ αιτιας του νερου της βρυσης δεν το τολμαω γμτ..
Για την ωρα θελω να αποκτησω αρκετα cpd να μπουν ολα μαζι στα 125 λιτρα..κολλημα τα ατιμα
Eιδικά μετα απο αυτο που είχα παθει με τους θανατους http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=74299 ειχα πει ή πως τα παραταω ή το παλευω να αποκτησω αυτο ακριβως που ηθελα εδω και καιρο..(βλεπεις και να τα βρεις ειναι λιγο δυσκολο αλλα ακομα και να τα βρεις η τιμουλα -για τα δικα μου δεδομενα-ειναι λιγο απαγορευτικη..ειδικα για τον αριθμο των ψαριων που ηθελα)..τωρα η χαρα ειναι διπλη..γιατι απ τα λιγα που καταφερα να σωσω τοτε, ξαναδημιουργω το κοπαδακι μου και μαλιστα με δικες μου γεννες..
Με το καλο να δεις ψαρακια ειτε απ τα ραμ ειτε απ τα cpd
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01782 seconds with 11 queries