Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 31-10-13, 01:16
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια οποτε με τις απαντησεις σας αυτες μου λετε οτι γινεται κατι τετοιο κι ας ειναι λιγο μικρο το ενυδρειο που σας λεω, για παραδειγμα το λεω περισσοτερο, μια ιδεα ειναι αλλωστε. Αφου ειναι καλο το sump για κατι τετοιο πως και δεν βρισκω να εχει γινει κατι αναλογο απο αλλα ατομα ειτε εδω στο φορουμ ειτε αλλου? Μονο και μονο λογω του κοστους? Δεν υπαρχει κατι αλλο που θα μπορουσε να μου διαφευγει πανω σε αυτο? Μιας και δεν ειμαι εμπειρος γενικα σε αυτα για αυτο σας ρωταω. Και σας ευχαριστω που απαντησατε, που ειπατε τη γνωμη σας, ειναι πολυτιμες οι γνωμες των πολλων, φοβηθηκα οτι θα μεινει αναπαντητο το ερωτημα μου... Καλο σας βραδυ παιδια...


φυσικα και δεν εχει γινει γιατι ειναι λιγο αναποδο σαν ιδεα... Ποιος θα εστηνε υπολογιστη με celeron και ddr3 2100 / 6-7 cl ? (κι αυτο εφικτο ειναι αλλα... ειναι λιγο αναποδο)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01285 seconds with 11 queries