Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 22-10-13, 16:30
konstanto Ο χρήστης konstanto δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-10-2013
Περιοχή: Περιστερι
Μηνύματα: 9
Προεπιλογή Ξεκινημα απο το 0 και παμε...(για υπομονετικους)

καταρχας να σας ευχαριστησω ολους που συμμετεχετε στο φορουμ μιας και το μελεταω εδω και καιρο...
αφου ψηθηκα τοσο καιρο αποφασισα να δημιουργησω ενα ενυδρειο (μιας και μου αρεσει οτι μπορω να το δημιουργω μονος μου)
ετσι λοιπον εχοντας ενα φιλο τζαμα με εμπειρια εφτιαξα ενα ενυδρειο 200λτ(160λτ καθαρα).
εχοντας το στην ακρη (διοτι τα αργυρια ειναι λιγα για να το τελειωσω με μιας)
ψαχνομαι συνεχως για τα παρελκομενα για αγορα μεσω ιντρενετ μιας και μπορει πλεων να βρει κανεις τα ιδια πραγματα σε πολυ καλυτερες τιμες.
για να μην μακρυγορω... απογοητευμενος απο το απαγορευτικο για εμενα κοστος του αλμυρου( παναγια μου τι ομορφια ειναι αυτη) αποφασια να το παιξω safe στηνοντας το ενυδρειο για χρυσοψαρα, απλα-ομορφα και οχι τοσο ευαισθητα στις μ@λ@κι..ς μου που πιθανον να κανω.

ανοιξα αυτο το τοπικ λοιπον για να μαζεψω specs για τα ''εργαλεια'' μου (φιλτρα,θερμοστατες κτλ) και για να μπορω να ρωτησω πραγματα κατα τη διαρκεια του στησιματος μιας και σιγουρα θα χρειαστω βοηθεια.

για οποιους λοιπον εχουν υπομονη γαιδουρινη ας ξεκινησω να μαζευω πληροφοριες για τα παρελκομενα μου...

σας υπερ-ευχαριστω για την υπομονη σας και σας ειμαι υποχρεος για τη φιλοξενια σας.
-------------------------
μολις καταλαβα οτι ποσταρα και σε λαθος σεψτιον παρακαλω ας μεταφερει ενας mod το τοπικ στα χρυσοψαρα... sooorrryyyy

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη konstanto : 22-10-13 στις 16:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 10 queries