Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 18-10-13, 12:30
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
1η φορά το δοκίμασα και αυτό λόγο κόστους, με το κόστος των 1200 ml παιρνεις 2 φορες από 300 ml με τα μεταφορικά μαζί, με τα χρυσόψαρα περνάω περίπου 3 μήνες , με τα τροπικά 5-6 μήνες από ότι υπολογίζω και για αυτό τα έχω στο ψυγείο και βγάζω σε μικρο κουτάκι τη κάθε φορά.
Προσωπικη μου αποψη ειναι ,για 3 με 4 μηνες ειναι καλα,παραπανω δεν θα την κρατουσα.

Εχει μεγαλη σημασια αυτο που ειπε ο exelix,η υγρασια ειναι οτι χειροτερο για αποξυρανενες τροφες,χαλανε αμεσως.

Μια φορα οπως εκανα διαιρεση σε κουτακια,το ενα κουτι ειχε περισρεφομενο καπακι ,που κατεληγε σε τρυπα για να ριχνω τροφη.Δεν προσεξα και το αφησα ανοιχτο,σε 15 μερες περιπου που το ειδα,μυριζε πολυ ασχημα,και σαν να ειχε μουχλιασει.Γιαυτο αν τα βαζεις σε ψυγειο βαλτα και σε ενα πλαστικο ταπερακι τα κουτια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικη μου αποψη ειναι ,για 3 με 4 μηνες ειναι καλα,παραπανω δεν θα την κρατουσα.

Εχει μεγαλη σημασια αυτο που ειπε ο exelix,η υγρασια ειναι οτι χειροτερο για αποξυρανενες τροφες,χαλανε αμεσως.

Μια φορα οπως εκανα διαιρεση σε κουτακια,το ενα κουτι ειχε περισρεφομενο καπακι ,που κατεληγε σε τρυπα για να ριχνω τροφη.Δεν προσεξα και το αφησα ανοιχτο,σε 15 μερες περιπου που το ειδα,μυριζε πολυ ασχημα,και σαν να ειχε μουχλιασει.Γιαυτο αν τα βαζεις σε ψυγειο βαλτα και σε ενα πλαστικο ταπερακι τα κουτια.
Πραγματι εχει μεγαλη διαφορα τιμης,αλλα θα κανουμε οτι ειναι καλυτερο,για τα ψαρακια μας
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kixlidatos : 18-10-13 στις 12:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,06948 seconds with 11 queries