Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 15-10-13, 16:56
Το avatar του χρήστη bouboulas
bouboulas Ο χρήστης bouboulas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-07-2012
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 602
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
bouboula καλη τιμη αυτο που προτεινεις απο Αγγλια. Ξερω οτι απο Κινα κανει πολυ καιρο. Αυτο απο Αγγλια ποτε το πηρες και ποτε το περιμενεις περιπου να μας πεις εντυπωσεις? Τι εννοεις να δουλευει πολυ η ηλεκτρομαγνητικη? Δεν δουλευει συνεχεια ή δουλευει μονο οταν κανει παροχη?
Τον παρήγγειλα πριν από 15 μέρες και μάλλον ήρθε σήμερα. Το πρωί που πέρασα από το ταχυδρομείο δεν το είχαν φέρει ακόμα. Αν είναι αυτό, αύριο θα ξέρω και θα σας πω εντυπώσεις. Ρώτησα τον πωλητή αν είναι σε θέση η ηλεκτρομαγνητική του να μπορεί να δουλεύει συνεχόμενα για 8 με 9 ώρες, επειδή θα δουλεύει με τα φωτά και όχι με πεχα κοντρολερ. Αυτός με διαβεβαίωσε πως μπορεί να έχει πολλές παραπάνω ώρες συνεχόμενης λειτουργιάς



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aqua jimmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ φίλε θα λεγα πάρε από τον Παναγιώτη στη Ολυμπία με τους πυροσβεστήρες είναι άψογος και αγαπάει και το.χόμπυ !!! Εγώ παντός έμεινα πολύ ικανοποιημένος και τον προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Είναι ο ίδιος φαινομενικά στην φωτογραφία με αυτόν που παρήγγειλα. Αυτός που πόσταρε εχτες το παλικάρι.
Τον πουλά 79 εύρο. Είναι μεγάλη η διαφορά ρε παιδιά. Πέρα από το πηνίο τις μαγνητικής δεν νομίζω πως μπορεί να πάθει κάτι άλλο. Οπότε πια εγγύηση. Γενικά το παλικάρι που αναφέρεις έχει τσιμπημένες τιμές ακόμα και στα πυροσβεστικά. Αν ψάξετε στο ιντερνέτ θα βρείτε μεγάλες διαφορές στις τιμές. Ακόμα και από εδώ, Ελλάδα ειδικά στις μπουκάλες.
__________________
Σταματης


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries