Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 12-10-13, 19:39
sofos76 Ο χρήστης sofos76 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από googlino Εμφάνιση μηνυμάτων
μιλας για 4 χρονια πισω, (48 μηνες )

*εχω αλλαξει πολη
*εχω αλλαξει σπιτι
*εχω αλλαξει δωματιο
*εχω αλλαξει αποψεις
*εχω αλλαξει οικονομικη δυνατοτητα
*εχω αλλαξει ηλικια
Αφού έχεις αλλάξει πόλη λογικό να έχεις αλλάξει και σπίτι και δωμάτιο (εκτός αν έμενες σε τροχόσπιτο θα μπορούσες να έχεις το ίδιο δωμάτιο και το ίδιο σπίτι σε διαφορετικές πόλεις ). Αλήθεια αλλάζοντας δωμάτιο - σπίτι - πόλη, αλλάζει και το πως ακούμε???

Απόψεις όλοι αλλάζουμε.. Αυτό όμως που κολλάει με τον ύπνο ??? εκτός αν ο ύπνος είναι άποψη και όχι ανάγκη.

Οικονομική δυνατότητα θεωρώ ότι το 95% των Ελλήνων έχει αλλάξει τα 4 τελευταία χρόνια, αλλά αυτό που κολλάει με τον ύπνο ??

Μεγαλώνοντας ξέρω (αν κρίνω από μένα και τους γνωστούς μου) παραξενεύεις, οπότε αν πριν κοιμόμουνα σαν ζώο όπως λες με τα χρόνια μπορεί να αρχίσω να ενοχλούμε. Το αντίθετο δεν το έχω ακούσει εκτός αν χάσω κάποιο ποσοστό της ακοής μου με τα χρόνια. (Μπορεί και να κάνω λάθος )

Τα δύο post που λες ότι έχεις pc στο δωμάτιο και δεν σε ενοχλεί και στο άλλο, ότι και ο θόρυβος ακόμα και ενός pc σε ενοχλεί έχουν διαφορά κάτι μέρες όχι 4 χρόνια.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από googlino Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτα τα λιγα , ευχαριστω
Αυτά τα λίγα, Παρακαλώ
------------------------------
Υ.Γ Σου απάντησα μόνο και μόνο μην βγάλεις την λανθασμένη εντύπωση ότι με έβαλες στη θέση μου, όπως θεώρησες με κάποιον άλλο ποιο πάνω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01445 seconds with 10 queries