Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 11-10-13, 17:09
googlino Ο χρήστης googlino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 15-04-2009
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
ωπα ρε μεγαλε, ενταξει τον εβαλες στη θεση το?
Αυτο μονο εσυ το ειδες




ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ!!!!!!!









ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ PRIVATE ΨΕΚΑΣΤΗΡΙ...

Σιγα μη διαμαρτυρηθεις οτι σε εθιξα κι απο πανω που ερχεσαι, ρωτας ενα σωρω πραγματα, παιρνεις ενα σωρω απαντησεις και μαλιστα εντελως ΔΩΡΕΑΝ, ενα σωρω ανθρωποι καθησαν και σπαταλησαν το χρονο τους για να σε βοηθησουν να αποφυγεις τις μαλ....ες κι εσυ πετας ολες αυτες τις συμβουλες στα σκουπιδια και κανεις του κεφαλιου σου, κι ερχεσαι κι απο πανω και το λες.




ΕΝΩΕΙΤΑΙ!
Δηλαδη αν οι φιλοι σου σου φερναν κι εναν ελεφαντα θα τον κραταγες για να μη τους προσβαλεις?




Τεσπα, ας μην το κουραζω αλλο, ειναι κριμα τα ψαρακια βεβαια, αλλα εμεις τουλαχιστ προσπαθησαμε, εσυ κανε οτι θες, οτι γραφει το manual, οτι θελουν οι φιλοι σου και τεσπα οτι σου κατεβει...


ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΜΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ, Αν ηταν φυσιολογικοτερες (τουλαχιστο Χ10 ) δε θα ειχαμε τετοια ευτραπελα






Ζωη σε μας


ευχαριστω ολα τα παιδια ,(kgf12345, ineth κ.τλ) που μου απαντησαν ειτε θετικα ειτε αρνητικα μερικοι αλλοι , απλα οσο αναφορα για τον επανω κυριο , ενταξει μην το κανεις ολοκληρο θεμα , κανουμε λαθοι , απλα επειδη τα ξερεις καλα μην εισαι και απο πανω και να μαθεις να ακους και μαλακιες που θα σου συκωθει η τριχα . σε τοσα προηγουμενα μηνηματα το παραδεχομαι , τι θα γινει τωρα δηλαδη καταλαβαινβω γενικα , εσεις οι 40αρηδες απο οτι καταλαβα απ οτην ηλικια σου και τις αποψη σου καπως κλασικες , εχω τα μισα χρονια τι να κανω , απλα γενικα για τις τιμες των ψαριων καποιοι σαν εσενα σε ολα τα ειδη εππαγγελματων , εχουνε καταστρεψει την αγορα αλλα τεσπα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01626 seconds with 10 queries