Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 11-10-13, 17:00
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από googlino Εμφάνιση μηνυμάτων

στην αρχη του αρθρου μου μου ειχε αναφερει καποιος οτι ημουν απο το 2009 και εφαγε το καταλληλο στολισμα ,

ωπα ρε μεγαλε, ενταξει τον εβαλες στη θεση το?
Αυτο μονο εσυ το ειδες

Παράθεση:
οραια και τι ειναι αυτο κραξιμο , που κολαει το ενα με το αλλό , δεν χρειαζεταια να κραζετε , βλεπεις κατι απλα μην απαντας , μην μου πρειζετε τον ερωτα , ξερεις ρε φιλε εγω εαν εχω χρονο και τα λοιπά ,η τι προβλημα εχει ο καθενας

ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ!!!!!!!






Παράθεση:
, (κλασικα θα μου πεις εαν δεν εχεισ χρονο μην ασχολεισε ) , οκ μπορει να σκεφτομαι και λαθος πες το ποιο ηρεμα και ποιο πρεπων , οχι καθομαστε πισω μια οθονη κια ενα υπολογιστη και κραζουμε .

ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΕΛΕΟΣ με λιγη κατανοηση δεν χαθηκε κανεις . ..

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ PRIVATE ΨΕΚΑΣΤΗΡΙ...

Σιγα μη διαμαρτυρηθεις οτι σε εθιξα κι απο πανω που ερχεσαι, ρωτας ενα σωρω πραγματα, παιρνεις ενα σωρω απαντησεις και μαλιστα εντελως ΔΩΡΕΑΝ, ενα σωρω ανθρωποι καθησαν και σπαταλησαν το χρονο τους για να σε βοηθησουν να αποφυγεις τις μαλ....ες κι εσυ πετας ολες αυτες τις συμβουλες στα σκουπιδια και κανεις του κεφαλιου σου, κι ερχεσαι κι απο πανω και το λες.


Παράθεση:
εξοργιστικατε που εβαλα ψαρια , τι να κανω εχω φιλους και μου τα φεραν δωρο , θα τους ελεγα οχ συγνωμη δεν μπορω πηγαινετα πισω .
ΕΝΩΕΙΤΑΙ!
Δηλαδη αν οι φιλοι σου σου φερναν κι εναν ελεφαντα θα τον κραταγες για να μη τους προσβαλεις?




Τεσπα, ας μην το κουραζω αλλο, ειναι κριμα τα ψαρακια βεβαια, αλλα εμεις τουλαχιστ προσπαθησαμε, εσυ κανε οτι θες, οτι γραφει το manual, οτι θελουν οι φιλοι σου και τεσπα οτι σου κατεβει...


ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΜΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ, Αν ηταν φυσιολογικοτερες (τουλαχιστο Χ10 ) δε θα ειχαμε τετοια ευτραπελα






Ζωη σε μας
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03278 seconds with 11 queries