Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 11-10-13, 11:17
googlino Ο χρήστης googlino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 15-04-2009
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
"mean",οτι πρεπει να διαβασεις τα υπομνηματα στους αρχαριους,οπως σου ειπανε ολοι απτην αρχη
ok παιδια σας ευχατιστω πολυ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
απο τα ποστς που αρχισες το 2009 σου εχουν πει επανελημενως και με links και με τα παντα, και για γλυκο νερο, και για θαλασσινο που σε ενδιεφερε.

στην αρχη του αρθρου μου μου ειχε αναφερει καποιος οτι ημουν απο το 2009 και εφαγε το καταλληλο στολισμα ,
οραια και τι ειναι αυτο κραξιμο , που κολαει το ενα με το αλλό , δεν χρειαζεταια να κραζετε , βλεπεις κατι απλα μην απαντας , μην μου πρειζετε τον ερωτα , ξερεις ρε φιλε εγω εαν εχω χρονο και τα λοιπά ,η τι προβλημα εχει ο καθενας , (κλασικα θα μου πεις εαν δεν εχεισ χρονο μην ασχολεισε ) , οκ μπορει να σκεφτομαι και λαθος πες το ποιο ηρεμα και ποιο πρεπων , οχι καθομαστε πισω μια οθονη κια ενα υπολογιστη και κραζουμε .

ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΕΛΕΟΣ με λιγη κατανοηση δεν χαθηκε κανεις . ..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων

Συγνωμη δηλαδη αλλα εχω μια απορια, αφου εχεις το manual του "κατασκευαστη" και το ακολουθεις πιστα ασχετα με το τι γραφουμε εδω, ποιο ειναι το νοημα αυτου του ποστ? να μας μεταφερεις τις "οδηγιες του κατασκευαστη"?
εξοργιστικατε που εβαλα ψαρια , τι να κανω εχω φιλους και μου τα φεραν δωρο , θα τους ελεγα οχ συγνωμη δεν μπορω πηγαινετα πισω .

η φραση manual κατασκευαστη ηταν λαθος . και ποιοσ σας ειπε οτι το ακολουθο πιστα , χαιρω πολυ και παλιοτερα στο petshop ελεγε '' 30 litra παρα πολα μπορεισ να βαλεις καμια 10αρια ) εγω ελεγα ειναι λαθος ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη googlino : 11-10-13 στις 11:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01535 seconds with 10 queries