Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 04-10-13, 21:02
Το avatar του χρήστη tsaftsouf
tsaftsouf Ο χρήστης tsaftsouf δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2010
Περιοχή: Βολος
Μηνύματα: 59
Προεπιλογή

To difuser ειναι για diy co2 με μαγια. Δεν ειναι σκαλα ειναι της ferplast με μοτερακι κ κανει πολυ καλη δουλεια. Το εχω για να κατεβασω ph κ KH. Εννοειτε οτι δεν θα χρησιμοποιω κ τα 2 μαζι. Προς το παρον δουλευει μονο το co2. Excel δεν εχω βαλει ακομα. Το εχω για αργοτερα. Βασικα φυτα δεν εχει ακομα μεσα. Σημερα ηρθαν 2 Microsorum Pteropus narrow κ 1 Anubias hastifolia. Αυριο περιμενω τα υπολοιπα δλδ 1 vesicularia "christmas moss" 2 anubia nana 1 cryptocoryne wendtii Tropica κ 1 cryptocoryne wendtii Brown. Αυτα θα αντεξουν με το φωτισμο που εχω;
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
oτο φως που εχεις ειναι λιγο και το οτι εχει τ8 λαμπες το κανει ακομα χειροτερο ..καλο θα ηταν αν μπωρεις να κανεις τ5 τις λαμπες σου και να προσθεσεις 1 ακομα για να προχωρησεις φιλε μου.
Βασικα το σκεφτηκα κ γω αλλα... ειναι ετσι το καπακι που τα στεγαζει ολα μεσα κ δεν εχω τροπο να αλλαξω το μπαλαστ για Τ5 κ μονο με πατεντα θα μπουν ακροφυσια Τ5 επισης κατι αλλο που δεν θελω. Καποιο παιδι μου προτεινε ledoταινια. Κατι που δεν ειμαι γνωστης. Καμια αποψη πως να το κανω η εστω τι θα ζητησω?
__________________
παντα μου αρεσε ο υδατινος κοσμος... λετε να φταιει που ειμαι ΙΧΘΕΙΣ??


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsaftsouf : 04-10-13 στις 21:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01317 seconds with 11 queries