Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 25-09-13, 22:20
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
ανετα...
σοφο!??σταθεροποιησου αγορι μου και μη χανεσαι!!!τι τα θες τα βαρελια?θα σπασεις αλατι?τσαμπα λεφτα.αντιχλωριο βαλε κατευθειαν αν πεσει παραπανω καλο κανει.τα ψαρια θελουν φρεσκο καθαρο νερακι και ολα τα αλλα ειναι παπατζες.θα στο πω και αυτο και ας κραξουν οσοι κραξουν.ταιζω κατεψυγμενα και ζωντανα τα ψαρια που εχω.ξερεις που επρεπε να ειναι η αμμωνια.....?????κανε συχνες αλλαγες νερου και θα εισαι μια χαρα.
Αλέκο επειδή δείχνεις γνώστης πολλών θεμάτων, δεν μας κάνεις μια παρουσίαση των ενυδρείων που έχεις...να δούμε κι εμείς οι κακόμοιροι που μας έχουν χαλάσει τα μάτια απ το διάβασμα και τις ερωτήσεις, πως τα καταφέρνεις τόσο καλά??
Ποια ψάρια συντηρείς, με ποια ψάρια ξεκίνησες, ποια ψάρια έχασες (αν έχασες)...κλπ

Γιατί από το 2010 ακόμη περιμένουμε 2 παρουσιάσεις...
http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...5&postcount=12

Θα ξεχάσω αυτά που ξέρω με ορισμένα ποστ...
Κρίμα το διάβασμα μου, εφόσον ΟΛΑ είναι τόσο απλα!!!
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries