Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 24-09-13, 23:34
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Σαυτο εχεις δικιο, γι αυτο ασε στην παντα οτιδηποτε γραφεται στα διαφορα φορουμ (και εδω, γιατι οχι?) και ανετρεξε σε σιγουρες εγγυρες πηγες οπως το http://www.seriouslyfish.com που σου προτεινα.
Προκειται για πηγη γνωσεων που ενημερωνεται απο καταξιωμενα ατομα και ακομα και επιστημονες και θεωρειται η πιο εγγυρη πηγη πληροφορησης μαζι με τη fishbase.org

Απο κει και περα, θα δεις οτι το παρον φορουμ -απλο μελος ειμαι οποτε δεν εχω καποιο λογο να το υποστηριξω- δεν ξεφευγει, τουλαχιστο σε γενικες γραμμες απο το σωστο δρομο, και απο τα Ελληνικα αντιστοιχα ειναι ισως το καλυτερο (εξαιρουνται βεβαια τα εξειδικευμενα οπως για δισκους, για κιχλιδες, για monsterfish κτλ... δυστυχως για betta δεν εχουμε ακομα κατι αξιολογο).
Κατα καιρους εχουν περασει και καποια ufo και αμολησαν πεντε βλακειες βεβαια, οπως συμβαινει σε ολα τα φορουμ του πλανητη, αλλα δε τους σηκωσε το κλιμα, και οι ηλιθιοτητες ειναι χαμενες μεσα στα χιλιαδες ποστς, και στη πλειοψηφια τους απαντημενες, οποτε τουλαχιστο απο τη δικη μου μερια σου προτεινω απο τα εγχωρια το παρον φορουμ ως το καλυτερο, και εντελως ανεξαρτητοποιημενο απο τα μαγαζια (πολυ σημαντικο για να υπαρχει αμεροληπτη και σωστη ενημερωση)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,04019 seconds with 11 queries