Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #226  
Παλιά 14-09-13, 16:04
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexkotsis Εμφάνιση μηνυμάτων
Επέστρεψα την δράκαινα, (την οποία δεν παραδέχτηκαν ποτέ ότι είναι δράκαινα και όχι ένα είδος βαλισνέριας).
Μου είπε ότι στο φόρουμ είναι υπερβολικοί και για αυτό δεν τους μιλάει!
Κατά την γνώμη του μπαίνει μέσα στο νερό χωρίς κανένα πρόβλημα για πολλά χρόνια και ότι επειδή είναι σκληρό δεν το τρώνε τα χρυσόψαρα.
Παρόλα αυτά δεν είχε αντίρρηση να το αλλάξει.
Πήρα κερατόφυλλο.(Έτσι ελπίζω να είναι δηλαδή).
Αυτά τα νέα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Η γνώμη μου είναι ότι λάθη κάνουμε όλοι μας και δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω από μία συγνώμη.
Το να προσπαθείς να καλύψεις ένα λάθος με δικαιολογίες ειδικά σε πελάτη για εμένα δεν είναι θεμιτό.
Θα το σκεφτώ πολύ να ξανά ψωνίσω κάτι από το συγκεκριμένο κατάστημα.
Ξανατονίζω ότι δεν υπήρξε άσχημη συμπεριφορά προς εμένα αλλά δεν υπήρξε και αναγνώριση του λάθους.
Ένοιωσα σαν τον πιο περίεργο πελάτη που το παίζω "ξερόλας" επειδή ακούω την γνώμη των άλλων στο φόρουμ (που είναι υπερβολικοί) και anyway ας στο αλλάξω το φυτάκι.
Το καταστημα επιβεβαιωνει τον κανονα.
-Δεν παιρνουμε συμβουλες και προτασεις πετσοπα υποψιν μας.
-Χρησιμοποιουμε το καταστημα για τις αγορες μας, οσο αυτο εχει συμφερουσες τιμες στην αναλογη ποιοτητα προιοντος.
-Δεν του μιλαμε ουτε κι εμεις για τα σχεδια μας και τις αναγκες μας. Κανουμε ερευνα αγορας και καταλληλοτητας απο πριν, μονοι μας.
- Καλησπερα σας .... αντιο.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01564 seconds with 11 queries