Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #222  
Παλιά 14-09-13, 11:44
Το avatar του χρήστη alexkotsis
alexkotsis Ο χρήστης alexkotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-08-2013
Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μας πει μονο ο Αλεξανδρος αν ζητησε συγκεκριμενα ενα φυτο για το ενυδρειο και του εδωσαν αυτο? ή απλα ειπε δωσε μου αυτο το φυτο και του το εδωσαν?
Σπύρο καλημέρα,

είχα πάει προχθές για zebra snail.Δεν είχε και μου είπε ότι περίμεναν να παραλάβουν χθες, καθώς επίσης και θα είχαν και παραλαβή με πολλά φυτά.
Τους εξήγησα ότι έχω δύο χρυσόψαρα και ότι τώρα στο ενυδρείο έχω ανούμπιες και μικροσόρουμ.Τους είπα επίσης ότι έιχα βάλει βαλισνέρια και την έφαγαν.
Η απάντηση ήταν ότι υπάρχουν πολλά φυτά που δεν θα τα πείραζαν τα χρυσόψαρα και θα μου τα έδειχνε την άλλη μέρα που θα είχαν παραλαβή.
Χθες λοιπόν ξαναπέρασα για το zebra snail.Δεν είχαν και μου είπαν ότι ίσως θα ξαναέχουν σε 20 ημέρες.Ξαναρώτησα για τα φυτά και ξαναεξήγησα την κατάσταση του ενυδρείου μου.
Ένα από τα φυτά που μου πρότειναν ήταν αυτό που αγόρασα.
Σήμερα θα περάσω να επιστρέψω το φυτό και θα σας ενημερώσω.
-------------------------
Επέστρεψα την δράκαινα, (την οποία δεν παραδέχτηκαν ποτέ ότι είναι δράκαινα και όχι ένα είδος βαλισνέριας).
Μου είπε ότι στο φόρουμ είναι υπερβολικοί και για αυτό δεν τους μιλάει!
Κατά την γνώμη του μπαίνει μέσα στο νερό χωρίς κανένα πρόβλημα για πολλά χρόνια και ότι επειδή είναι σκληρό δεν το τρώνε τα χρυσόψαρα.
Παρόλα αυτά δεν είχε αντίρρηση να το αλλάξει.
Πήρα κερατόφυλλο.(Έτσι ελπίζω να είναι δηλαδή).
Αυτά τα νέα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Η γνώμη μου είναι ότι λάθη κάνουμε όλοι μας και δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω από μία συγνώμη.
Το να προσπαθείς να καλύψεις ένα λάθος με δικαιολογίες ειδικά σε πελάτη για εμένα δεν είναι θεμιτό.
Θα το σκεφτώ πολύ να ξανά ψωνίσω κάτι από το συγκεκριμένο κατάστημα.
Ξανατονίζω ότι δεν υπήρξε άσχημη συμπεριφορά προς εμένα αλλά δεν υπήρξε και αναγνώριση του λάθους.
Ένοιωσα σαν τον πιο περίεργο πελάτη που το παίζω "ξερόλας" επειδή ακούω την γνώμη των άλλων στο φόρουμ (που είναι υπερβολικοί) και anyway ας στο αλλάξω το φυτάκι.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  20130914_124628.jpg
Εμφανίσεις:  299
Μέγεθος:  47,2 KB  

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alexkotsis : 14-09-13 στις 11:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01594 seconds with 12 queries