Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 16-06-05, 12:18
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

Καταρχην συμφωνω με τον Μανο και τον Αλεξανδρο απολυτα. Enzo, στις τελευταιες συναντησεις ημουν μαζι με εξαιρεση την τελευταια. Δεν νομιζω εαν μου μιλησες να σε αγνοησα. Οσο για τα γνωστα πηγαδακια, οπως τα λες, οταν εχουμε βρεθει καποια παιδια πανω απο 5-10 φορες, τοτε εαν δεν μιλαμε το λογικο θα ειναι να υπαρχει προβλημα. Αυτο σημαινει οτι ειμαστε σνομπ?? Σοβαροι να ειμαστε. Δεν λεγονται τετοιοι χαρακτηρισμοι ετσι απλα...

Τι ζητατε βρε παιδια? Να αφησουμε δουλειες, προσωπικη ζωη και να τρεχουμε? Χομπι ειναι, οχι βιοποριστικος σκοπος. Ξερει κανεις εγω τι ωρες δουλευω? Τι υποχρεωσεις εχω? Τι προσωπικη ζωη εχω? Πως κρινεται οτι δεν βοηθαμε η ειμαστε σνομπ? Μην τρελαθουμε κιολας. Δεν μπορω να βρω χρονο για εμενα, τα ψαρακια μου και θα βρεθω και υπολογος?

Υστ. Οσο για το τηλεφωνο που περιμενεις, επειδη κατα καιρους με εχουν παρει διαφορα παιδια τηλεφωνο, εχω παρατηρηση πως καποια παιδια. ελαχιστα ευτηχως, οταν σε πετυχουν σε μια στιγμη που δεν μπορεις να μιλησεις, και ζητας να σε παρουν καποια στιγμη αργοτερα η το απογευμα,συχνα δεν σε παιρνουν και πιθανον να νομιζουν οτι τα σνομπαρω κιολας. Μην το τραβαμε, οποιος θελει κατι μπορει να παρει και μια δευτερη φορα. Δεν ειναι κακο...

Υστ.2 Τολη οντως εμειναν αναπαντητα, αλλα δεν ηταν στην κατηγορια για θαλλασινα, για να πει εδω το παραπονο του. Ειχα σχεση με εμας μεν αλλα ο χρονος μας δεν ειναι απειρος. Προσπαθουμε να δωσουμε οτι μπορουμε και πιστευω πως τα παμε παρα πολυ καλα.
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 10 queries