Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #780  
Παλιά 12-08-13, 06:15
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια!!!!!!
το παρακατω ομως θελω να το το σχολιασω ιδιαιτερα......
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstantinos-z Εμφάνιση μηνυμάτων
"ευτυχως" που δεν υπηρχαν.......γιατι απλα θα λεγαμε οτι ενας "φραγκατος" τα "εχωσε" και εκανε το "κομματι του"....τωρα ομως μας εδωσες την ευκαιρια να "γνωρισουμε" εναν αγωνιστη και πραγματικα μερακλη συνχομπιστα...για αυτους αλλα και πολλους αλους λογους η αξια της κατασκευης σου ειναι ανεκτιμητη ....

τα συνγχαρτηρια μου....και καλογεμιστο..!!!!



ειναι σιγουρο οτι μεσα απο αυτες της "οθονες" θα δεις (κυριολεκτικα και μεταφορικα ) τη ζωη με "αλλο ματι".....
σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και την πραγματικη αξια που καταλαβαινεις οτι εχει η κατασκευη....
παιδια πραγματικα οι λογαριασμοι τρεχουν καθε μηνα και το ξερουμε ολοι μας ποσο μαλλον οταν εχει ο καθενας το δικο του σπιτι και ενα μεγαλο δανειο τρεχει και για την στεγη μας...
απο εκει και περα τα στριμωχνα καθε μηνα οσο μπορω και επερνα και το κατι ακομη. δεν χρειαζεται να περιμενουμε να μαζεψουμε ολο το ποσο για να ξεκινησουμε κατι γιατι δυστυχος στις μερες μας να μαζεψουμε χρηματα δεν γινετε. οποτε μονο κομματι κομματι μπορουμε να κανουμε κατι που θελουμε... φυσικα σε ολο το εγχειρημα βοηθησε παρα πολυ και η κοπελα-γυναικα μου.... με την υπομονη της, με το να στερηθουμε μια βολτα, και με το να μου δινει κι εκεινη το κατι απο την δουλεια τις για να με βοηθησει.... απο την πρωτη στιγμη που γνωριστηκαμε της αρεσε το ενυδρειο μου, τις αρεσαν τα ψαρια και δεθηκε μαζι τους, απο εκει και περα θελει κι εκεινη οπως κι εγω το καλητερο γι αυτα....
αν και δεν βλεπει και δεν μπαινει στο φορουμ μας, θελω να της πω ενα μεγαλο ευχαριστω για τη συμβολη της στο ενυδρειο....
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 12-08-13 στις 06:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01628 seconds with 11 queries