Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #195  
Παλιά 07-07-13, 10:01
Το avatar του χρήστη Bill-Samos
Bill-Samos Ο χρήστης Bill-Samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2012
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Καλημερα,δοκιμασα σε γεννηστρα αλλα δεν τα καταφερα..δεν ειχα τις γνωσεις και την εμπειρια..συνεβει ομως το αλλο περιεργο που δεν τολμησα να το αναφερω αφου δεν ειμαι και σιγουρος..Ενω ειχα βαλει αρχικα 4 αμανο και μετα απο ενα χρονο τις εβγαλα για να αλλαξω βυθο και στησιμο εχασα μια(με τα χερια μου την εθαψα..)..Πριν κανα μηνα ενα βραδυ που χαζευα..βλεπω 4!!Ετριβα τα ματια,μετραγα ξαναμετραγα..τι να σου πω..Το νερο δεβαια δεν το λες υφαλμηρο αλλα σαν νησι ειναι πολυ σκληρο απο γεωτρησεις κοντα στη θαλασσα,το καλοκαιρι δε δεν το πινω..Απο την αλλη αν..μια θα εβγαινε μονο?Ισως κανω και λαθος..αν ημουν σιγουρος θα το ειχα πει και οτι εχω διαβασει εδω μεσα το αποκλειει.Στα 40 αρχιζει και το αλτζχαιμερ.. Περα απο αυτο επειδη τις εχω περιπου ενα χρονο να πω οτι ειναι θαυμαστα ζωντανα,ακουραστοι εργατες .Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι η δυναμη τους,οταν ριχνω κομματια λαχανικων τρεχουν αρπανε το μεγαλυτερο ,μιλαμε για μεγαλο..,και το σερνουν σε καβατζες να το φανε.Για την ιστορια τις εχω σε κρυο(18 με 22 τον περισσοτερο καιρο μεχρι 25-26το καλοκαιρι),80 λιτρα με ανουμπιες,java furn,κερατοφυλλο,πελια και καμπομπα με ενα φανσυ και 10 white cloude
__________________
''Κανεις δεν μπορει να στησει μονο ενα!!!''
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries