Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 11-06-13, 19:24
Το avatar του χρήστη nikolaosbouk
nikolaosbouk Ο χρήστης nikolaosbouk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-01-2012
Περιοχή: Καλαμαρια
Μηνύματα: 947
Send a message via Skype™ to nikolaosbouk
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tsipourinos Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε νετρινο εγω εχω το δικο μου 4 μηνες κ ακομα δεν ξερω τιποτα να ναι καλα οι συνχομπιστες,αλλα απο οτι εχω δει μεχρι τωρα,αν εχεισ ορεξη ν ασχοληθεις για ενα ζευγαρι κλοουν και κοραλλια ανετα μπορεις σε 60 λιτρα,εχω δει τετοιο ενυδρειο με τα ματια μου κ ηταν πανεμορφο!οσο αφορα τις παραμετρους οκ συμφωνω πως οσο μικροτερο τοσο δυσκολοτερο (σε αποψη νουμερα)αλλα αν εχεις ορεξη και 15 λιτρα νερο τη βδομαδα αν αλλαζεις εισαι μια χαρα!οσο για την εξατμιση μπορεις να συμπληρωνεις εσυ οσο χρειαζεται μαζι με το ταισμα!θες 6-7 κιλα ζωντανο βραχο και 10 κιλα αραγωνητη οχι απαραιτητα ζωντανο!φως μπορεις να παρεις ενα glo με 2 τ5 και να καταργησεις το καπακι η ακομα και φωτηστικο led σαν αυτο http://aquario.gr/fotismos/ledfotist...l#.UbdaC5wRr2o ενα εσωτερικο φιλτρακι και εισαι ετοιμος!για να σε βοηθησω περισσοτερο με τιμες ο ζωντανος βραχος σε μαγαζι εχει περιπου 10ευρω το κιλο ενω απο αγγελια 6 ο αραγωνητης ενα 10ρικο περιπου,ξεχασαμε τον κυκλοφορητη γυρω στα 17 ευρω ο κινεζουλης!αν μπορω να σε βοηθησω σε καποια αλλη απορια ευχαριστως!!
+100
__________________
Reef-ακιας και Disk-ακιας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 10 queries