Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 25-05-13, 19:53
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα επιφανείας σου πρέπει να είναι myriophyllum aquaticum και azolla... κάτι, αν δεν κάνω λάθος.

Ωραία ζούγκλα έφτιαξες μπαγάσα!
αζολα μουπε κιαυτος!μπραβο ρε στελιο!ευχαριστω!εσπασα το κεφαλι μου!

αντροοοοοοο!!!! που εισαι??????????
-------------------------
λοιπον,δεν αγορασα τις ζαρντινιερες σημερα.τα φυτα καλυψανε αρκετα περισσοτερο αποτι περιμενα,και ητανε και περισσοτερα αποτι πιστευα οτι θα βρω.

με βαση λοιπον αυτο,και το γεγονος οτι θα μπουνε μονο 5 ψαρια και μερικα σαλιγκαρια,πιστευω οτι θα ητανε υπερβολη να μπουνε δυο ζαρντινιερες.ασε που δεν ξερω και πως θα δειξει και μου αρεσει αρκετα οπως ειναι τωρα.

θα δω ομως δεν ξερω ακομα,προτιμησα να το συζητησω λιγο πρινν δωσω λεφτα και αν χρειαστει θα παω να παρω τη δευτερα.

αυτο που σκεφτομαι ειναι να φτιαξω κατι τετοιο
BORKED
η κατι παραπλησιο με κυκλοφορητη.(1000αρι),γιατι μια απλη αεραντλια δεν ειμαι σιγουρος οτι θα με καλυψει...
θα ηθελα να ακουσω γνωμες...

οσον αφορα το στησιμο τωρα,αριστερα στο κενο απτη μερια της βρυσης,σκεφτομαι να βαλω μια γλαστρα που εχω στο μπαλκονι με ενα ψευδοκυπαρισσο.ετσι κιαλλιως πρεπει να μετακινηθει γιατι εκει που ειναι ενοχλειται απτην τεντα.εχει ψηλωσει αρκετα.σκεφτομοα λοιπον να το βναλω εκει.αν καποιος γνωριζει κατι για τυχον προβληματα απτο συγκεκριμενο ειδος ας μου το πει παρακαλω.

τωρα κανα δυο πραγματα που θελω να βαλω ακομα ειναι ενα η δυο κομματια ξερα κλαδια οσο πιο ομορφα μπορεσω να βρω(οταν τα βρω)μαλον απο ξερο πλατανο η κατι τετοιο,τα οποια θα μπουνε πανω απτη λιμνη και η θα βγαινουν απτο νερο η θα μπαινουν.θα δειξει.κανα δυο κομματια μοπανι θα μπουνε επισης μεσα στο νερο για τα ψαρια,οπως και πλατανοφυλλα η φυλλα καταπα αν βρω πουθενα,γιατι τη θελω black water τη λιμνη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 25-05-13 στις 19:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01903 seconds with 11 queries