Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 23-05-13, 18:50
Το avatar του χρήστη nikolaosbouk
nikolaosbouk Ο χρήστης nikolaosbouk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-01-2012
Περιοχή: Καλαμαρια
Μηνύματα: 947
Send a message via Skype™ to nikolaosbouk
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tsipourinos Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον τελικα με τον αντιφωσφορο τον αφισα στην καλτσα οπως τον ειχα και την τοποθετησα σε ενα εσωτερικο φιλτρακι π μου περισευε και τα εχω στο σαμπ!ειναι πολυ χαζο το ενα υπαρχει εσωτερικο φιλτρακι στο σαμπ?τουλαχιστον ετσι περναει το νερο απο τον αντιφωσφορο στα σιγουρα και με καλη κυκλφορια!δευτερον θα σας ανεβασω δυο φωτος του πως ειναι το ενυδρειο μου τωρα για να μου πειτε ιδεες για το πως να συνεχισω μιας και σε αυτο το σταδιο θελω να γεμισω και με κοραλλια (για τα οποια δεν ξερω και πολλα ακομα) και με ψαρια!τι πρεπει να μπει πρωτα απο τα δυο?
υστερα εδω και 3 μερες τα κοραλλακια μου ειναι ψηλοκλειστα,τι μπορει να φταει γι αυτο??το μονο που αλλαξε ηταν μια μικρη αλλαγη νερου γυρω στα 20 λιτρα!αυτα προς το παρον οτιδηποτε μου ερθει θα συμπληρωσω!
καλα εκανες, ετσι δουλευει και σαν μικρο ριακτορακι
απλα θα σου ανεβασει ελαχιστα την θερμοκρασια
κοραλακι βαλε απο τωρα αν θελεις κανενα σαρκοφυτο ή finger leather ή καμια xenia(αν θελεις φραγκακι σου στελνω)
μπορεις να βαλεις κανενα ζευγαρακι κλοουν αν θελεις, αλλα προσοχη εαν βαλεις την ποικιλια clarkii επειδη γινεται πολυ επιθετικη μετα στα αλλα ψαρια.
Επισης μην βαλεις με τιποτα damsel!!!!!καταραμενα ψαρια(χτυπανε τα αλλα απιστευτα!!)
__________________
Reef-ακιας και Disk-ακιας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries