Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 02-05-13, 20:16
ανδρεα Ο χρήστης ανδρεα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2012
Περιοχή: φλωρινα
Μηνύματα: 455
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιο ευκολη εδω http://www.aquatek.gr/vb/showthread....t=%F8%F5%EE%E7
Αν ομως εχεις ειδη ψαριων που πηδανε, μπορει να τα βρεις εκτος ενυδρειου με ανοιχτο καπακι
έχω εντλερ πλατυ και γαρίδες δεν πιστεύω να πηδάνε εξω
αυτό μου φαίνεται ποιο εύκολο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αεραντλια δεν θα ριξει τη θερμοκρασια, αλλα θα βοηθησει λιγο στο να μην πεθανουν τα ψαρια σου απο ασφυξια οταν ανεβει πολυ η θερμοκρασια.

Την κατασκευη την εχω κανει, παντως, σε ολα μου τα ενυδρεια με διαφορα καπακια και δεν ειναι κατι τοσο τρομερο οσο φαινεται. Δεν ειχα ποτε ηλεκτρολογικες γνωσεις να τονισω. Ουτε αλλες τεχνικες. Λιγο διαβασμα και καλη θεληση θελει και θα τα καταφερεις μια χαρα.
θα το προσπαθήσω
__________________
Το πάθος, η θέληση, ο εγωισμός , η χαρά , λύπη , η στενοχώρια , η ένταση , το ξέσπασμα , η κούραση , ο ανταγωνισμός , η συνεργασία , η αδρεναλίνη , το ξεφάντωμα , τα όνειρα , οι στόχοι , το άγχος , η υπομονή , ο πόνος , η ανταμοιβή , οι προσδοκίες , η αντιπαλότητα , το χαμόγελο , το δάκρυ , ο θόρυβος , οι κραυγές , η ελευθερία , η πίεση , το αποτέλεσμα , ο φόβος , η αυτοπεποίθηση , η εμπιστοσύνη η αδελφότητα , η εχθρότητα...Τόσες λέξεις που παρουσιάζουν μία και μόνο λεξη...Tο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ! ♥

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ανδρεα : 02-05-13 στις 20:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01449 seconds with 10 queries