Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 15-04-13, 23:47
Το avatar του χρήστη Keegan
Keegan Ο χρήστης Keegan δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2013
Περιοχή: Καλύβια Αττικής
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΚ πες οτι δεν θα τα εξαφανισουν τα αγγελοψαρα κι οτι θα καταφερεις να κρατας σε καλη ποιοτητα το νερο με τοσα ψαρια, τα προφιλ τους τα διαβασες?
Κοιτας παραμετρους νερου? pH GH θερμοκρασια?
Ούτε καν Delta....όντως σημαντική παράληψη, με πλάνεψαν τα χρώματα
Θα το κοιτάξω αναλυτικότερα, αν και αυτά που διάβαζα έλεγαν πως μπορούν κάποια απο αυτά να συμβιώσουν.
Θεωρείς πως αν κάποια απο αυτά συμβαδίζουν με το χαρακτηριστικά του νερού θα μπορούσαν να μπούν ?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΓ δεν ειπα "το μεγιστο 7 αγγελοψαρα", τοσο ειναι τα μινιμουμ ατομα που μπορουν να απαρτισουν ομαδα (κοπαδοψαρα τα αγγελοψαρα). Απλα δεν χωραει παραπανω το ενυδρειο σου.
Ναι σωστά...το μέγιστό το έβαλα μήπως μπορώ να βάλω και κάτι άλλο.
Τουλάχιστον είχες πει, οπότε δεν έχω μάλλον σκεφτεί σοβαρά να μείνουν μόνο τα σκαλάρια, κάτι που καλό είναι να αρχίσω να δουλεύω και αυτό...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μου πεις, ειμαι νεος και θελω ποικιλια και ψαρια να πηγαινοερχονται στο ενυδρειο.
Ακριβώς αυτό !! Αλλά ρωτώντας πας στη πόλη .

Μιας και ανέφερες "πηγαινοέρχονται" θυμήθηκα ένα ενυδρείο που είχες ένας γνωστός και είχε βάλει μέσα κιχλίδες και γινόταν πανικός.
Ένα πολύ ωραίο τοπίο για κιχλιδες που μου αρέσει έτσι για την ιστορία είναι αυτό ... http://img849.imageshack.us/img849/1175/11497981.jpg αλλά θέλει άλλες προδιαγραφές για να δείξει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01678 seconds with 10 queries