Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 12-04-13, 22:11
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από boutas ski Εμφάνιση μηνυμάτων
στο dropsy τιποτα δεν ειχα φαρμακο και δεν το ειχα προλαβει κιολας ηταν στα τελευταια του το ψαρι... οτι εχει μπει στο ενυδρειο απο την αρχη του κιολας ειναι οτι μπηκε τωρα με το ψαρακι που εχω αρρωστο αυτην την στιγμη.....

ΣΟΣ

κινδυνευουν τα αλλα ψαρια?? γιατι τολμαω να πω οτι αν ειναι να παθουν ζημια και τα αλλα τοτε το αρρωστο με τοσα που εχει τραβιξει δεν την βλεπω να την βγαζει καθαρη και περναει η ευθανασια απο το μυαλο μου οσο και αν δεν θελω να το σκεφτομαι αλλα αμα ειναι να χασω και τα αλλα...

Δε ξερω εχω λιγο πανικοβληθει μακαρι να μην χασω κανενα ψαρακι αλλα αμα ειναι να θυσιασω αυτο για την υγεια των αλλων υπαρχει μια περιπτωση να το κανω... οσο και αν δεν το δεχομαι γιατι ελπιζω οτι θα γινει καλα.
-------------------------
discus αντι τα σφουγγαρια ηθελα να πω το ενυδρειακο βαμβακι συγγνωμη... μολις γινει καφε το ενυδρειακο βαμβακι το αλλαζω.. λαθος ειναι αυτο??

ναι το φαρμακο δινει παραταση στην θεραπεια του για αλλες 2 μερες...
αρα μπορω να βαλω εστω και αν την τελευταια δοση την εριξα την τεταρτη?
Το ενυδρειακό βαμβάκι (πόσο χαίρομαι που επιτέλους κατάφερα μετά από τόσα χρόνια "πόλεμο"... να πειστεί ο κόσμος, να το γράφει πιο σωστά)... θέλει αλλαγή ΚΑΘΕ φορά που ανοίγεις το φίλτρο. Τα σφουγγάρια τα ξεπλένεις με νερό από το ενυδρείο.... και επανατοποθέτηση.
Κάνε την επαναληπτική θεραπεία... και όταν γυρίσεις, κάνε αλλαγή νερού.
Μετά φάρμακα τέλος.... για να έρθει το ενυδρείο σε ισορροπία.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από boutas ski Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι της API και εχει οδηγιες για χρυσοψαρα και για αλλα ειδη μεσα
Αξιόπιστα είναι.-
Τι γράφει για τα χρυσόψαρα;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 12-04-13 στις 22:11 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01603 seconds with 11 queries