Θέμα: Sera bio nitrivec
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 08-04-13, 06:22
Το avatar του χρήστη stav
stav Ο χρήστης stav δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-08-2006
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.593
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
κι εσυ με τη σειρα σου κανεις το τζαμπα μαγκα χρησιμοποιοντας το aquazone οποτε εχουμε ισοπαλια

θα επαναλαβω ομως πως δεν εχω καποιο προσωπικο προβλημα μαζι σου (οσο δε θα ειχε ενας ινδιανος με ενα χλωμο προσωπο που γαμ...ει τη φυση) αλλα ρε φιλε ειλικρινα, ΑΝ στο ελαχιστο οντως αγαπας τα ψαρακια και δεν τα βλεπεις ως διακοσμητικα (που το γαμ...νο απο τη στιγμη που μπαινεις σε φορουμ σε κατι τετοιο παραπεμπει, τουλαχιστο βαση λογικης ) γιατι να προσπαθεις ντε και καλα να κατεβασεις τον πηχη τοσο? (τι να τον κατεβασιες? να τον θαψεις μαλλον) ...ειλικρινη απορια...
Για να κλεισει αυτη η συζητηση ποτε μου δεν εχω χρησιμοποιηση το βημα ενος φορουμ εις βαρος καποιου αλλου,ποτε μου δεν εχω παρει μερος στις διαμαχες των φορουμ(δεν με ενδιαφερουν) εαν βρεις κατι σχετικο δειξτο μου.
Επισης επειδη δεν εχω τις ιδιες αποψεις μ' εσενα δεν σημαινει οτι εσυ ανεβαζεις τον πηχη και εγω τον κατεβαζω μετα απο 30 χρονια ασχολιας.
Ισως δεν το καταλαβαινεις ασκεις "ιδεολογικη τρομοκρατια" σε οσους δεν συμφωνουν μαζι σου,αυτο δεν ειναι ανεχτο απο
εμενα και κανενας δεν μπορει να μου επιβαλει λογοκρισια σε αυτα που πιστευω.
__________________
ΣΤΑΥΡΟΣ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01520 seconds with 10 queries