Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 29-03-13, 19:46
Το avatar του χρήστη boutas ski
boutas ski Ο χρήστης boutas ski δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-02-2013
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

μαρια το φως το αναβω στις 5:30 που παω δουλεια και το κλεινω ~11:15, το ενυδρειο απεναντι εχει μπαλκονοπορτα αλλα και στα αριστερα του (στο βαθος) οποτε φωτιζεται και την ημερα με κανονικο φως...

το βραδυ το ειδα γιατι αναψα το φως του κινητου μου οταν σηκωθηκα και κολυμπουσε αυτος ανετος και ωραιος...


ΕΡΩΤΗΣΗ: ο αδερφος μου πριν κατι χρονια για να στερεωσει το σωληνα για την αεραντλια τον εχει βαλει λιγο σιλικονη (αντιβακτιριδιακι αλλα οχι ενυδρειου) στον πατο και απο πανω ειναι οι πετρες. Εχει τουλαχιστον 5 χρονια ετσι απο οτι μου ειπε. Ρωταω γιατι θελω να κανω κατι με το φιλτρο και αν μπορω να χρησιμοποιησω απλη σιλικονη και οχι ενυδρειακη....
-------------------------
σημερα ολη μερα δεν εχει κατσει καθολου κατω το ψαρι δειχνει παρα πολυ ζωηρο κολυμπαει συνεχεια μια χαρα...

SOS ομως τωρα που εφευγα για δουλεια ειδα οτι στο δεξι του ματι απο μπροστα και σχετικα γυρω γυρω εχει κανει μια σακουλα (ενα ματι σχεδον γυρο απο το ματι δεν ειναι σε ολο τον κυκλο) διαφανη δεν διακρινεται ευκολα, κυριως απο τα πλαγια το βλεπεις γιατι προεξεχει... ειναι μικρου μεγεθους η φουσκαλα να το πω? δεν ειναι φουσκαλα ακριβως γιατι ειναι σαν εξτρα δακτυλιδι γυρω απο το ματι ΜΟΝΟ στο μισο του ματιου οχι ολο....

τι ειναι αυτο ??

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ μολις που ειπα στρωσαμε....!!!

αυτο το επαθε μεσα σε 1 ωρα που επεσα για υπνο... πριν δεν το ειχε


-------------------------
παιδια βλεπω οτι και στην χθεσινη φωτογραφια που εβαλα το ειχε αυτο το πραγμα αρα δεν εγινε τωρα....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boutas ski : 29-03-13 στις 19:46 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01608 seconds with 11 queries