Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 27-03-13, 13:21
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσενα ενα ποστ σου χωρις γριφο τον τελευταιο καιρο ειλικρινα δεν εχω διαβασει. Αν ειναι να γραψεις γραψε κατι που να αξιζει ο χρονος που ξοδευεις για να κανεις ενα ποστ. Αλλιως καλυτερα μην μπαινεις καν στον κοπο. Γνωσεις εχεις πολλες υποθετω. Αλλα δεν μου λεει ΤΙΠΟΤΑ απο μονο του. Δεν με βοηθας ουτε στο ελαχιστο με τετοιο ποστ οποτε δωρο αδωρον. Και mod στο gd στοπε αλλα φαινεται απτη μια μπηκε απτην αλλη βγηκε. Σε ευχαριστω για τις ευχες σου να γινει καλα το ψαρι. Ριχτε και ενα ευχελαιο μπας και πιασει.
-------------------------
Μολις ειπα να μετρησω με τον φακο ηρεμα ηρεμα το κοπαδι...και τους μετρησα ολους!! Τον ψαχνω αναμεσα στους υπολοιπους τον βρηκα κατευθειαν, ακομα γρηγορες αναπνοες και λιγο πιο σκουρος απτους αλλους, αν μπορεσα να καταλαβω στα σκοταδια, αλλα κολυμπαει μαζι τους, χτες ουτε συζητηση για κατι τετοιο.
1. Κάποιο λάθος κάνεις... ΠΑΝΤΑ με γρίφους απαντάω.... για να βάλω το μυαλό του άλλου να "στροφάρει" ΌΧΙ να του λέω κάνε τούτο ή το άλλο. Με τον τρόπο που περιγράφεις... ΔΕΝ μαθαίνεις... απλά περιμένεις οδηγίες χρήσεως. Το χειρότερο είναι ότι ΔΕΝ θα μπορείς όμως..... να τις ελέγξεις.
2. ΑΝ σου έλεγα να βγάλεις ΟΛΑ τα ψάρια που έχεις στο ενυδρείο και να αφήσεις ΜΟΝΟ τους δίσκους (γιατί έχεις φτιάξει ψαρόσουπα)... θα βοήθαγα; Μήπως το έκανα ήδη (αλήθεια ΔΕΝ το θυμάμαι). Ποία θα ήταν η αντίδραση σου;
3. Όπως ΑΚΡΙΒΩΣ τα λες.... καλά έκανε ο Mod... αλλά εγώ έχω τον δικό μου ρυθμό.
4. ΔΕΝ λύνονται ΟΛΑ τα προβλήματα με ευχελαιο... ειδικά όταν παραβαίνεις βασικούς κανόνες. Θυμάσαι μια από τις βασικές αρχές; Η πρόληψη μας ενδιαφέρει... ΟΧΙ η θεραπεία. Το υστερόγραφο που σου έγραψα... ενός κακού, μύρια έπονται... το πρόσεξες; Ο Γιώργος σου έγραψε κάποιες προτάσεις... τις δέχτηκες;
5. Φακός και ήρεμα... γίνεται; Ποίος είναι ο βασικός λόγος για να τα "παίξει" ένας δίσκος (και όχι μόνο); Να τον στεσάρεις... τόσο απλό. Σε ψάρια που έχουν ήδη παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα, ΔΕΝ προσπαθείς να το επιδεινώσεις... να τα αφήσεις να ηρεμήσουν είναι ο στόχος. Ο φακός θα μπορούσε να κάνει λοιπόν τα πράγματα πολύ χειρότερα... έστω και με ένα άναμα του. ΑΝ πεταγόταν το ψάρι και κοπάναγε το κεφάλι του σε κάποια ρίζα ή το τζάμι... ποίο θα ήταν το αποτέλεσμα;

Αυτά τα ολίγα και καλή συνέχεια.-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01638 seconds with 10 queries