Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 22-03-13, 18:31
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stephos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό ακριβώς. Το φίλτρο έρχεται με ένα καλαθάκι CIRAX νομίζω το λέει, με κεραμικό υλικό. Χρειάζεται να μπει και δεύτερο?



Σε μαγαζί μου είπαν να τα χρησιμοποιήσω όσο κρατήσουνε και μετά να τα πετάξω και να βάλω άλλα που θα μου πουν αυτοί, με πρόθεση βέβαια όχι τόσο για να πουλήσουν αλλά για να μην ξοδεύομαι στα πανάκριβα ανταλλακτικά της Juwel, αυτό οφείλω να το ομολογήσω.

Αισθάνομαι όμως λίγο σαν μπαλάκι του μπάντιμιγκτον. Μπαίνω εδώ διαβάζω άλλα, πάω στα μαγαζιά μου λένε άλλα. Γι' αυτό σε κουράζω λίγο γιατί έχουμε το ίδιο ενυδρείο και φίλτρο, απλά το έχεις χρησιμοποιήσει πιο πολλά χρόνια και ξέρεις τις ιδιαιτερότητές του.

Ευχαριστώ και πάλι

επειδη εχουμε το ιδιο ενυδρειο λοιπον αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εγω τα εχω 5χρονια και δεν εχουν παθει τιποτα.το νερο μου ηταν παντα πολυ καθαρο.αλλες γνωσεις δεν εχω καθοτι τελειως αρχαρια.
εννοειται οτι στα μαγαζια θα σου πουν αλλα γιατι δυστηχως δεν γνωριζουν και το εμπεδωσα πλεον μετα την εγγραφη μου εδω.οποτε εννοειται προχωραμε με γνωμονα αυτα που μας λενε οι εμπειροι χομπιστες.
ρωτα οτι θες και οσο θες.οφειλουμε εφοσον εχουμε επιλεξει να ασχοληθουμε με το αντικειμενο να το κανουμε σωστα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 11 queries