Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 09-03-13, 16:47
Το avatar του χρήστη joanna504
joanna504 Ο χρήστης joanna504 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-12-2011
Περιοχή: Φρεαττύδα
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να πω κι εγώ την άποψή μου πάνω σε αυτό το θέμα, γιατί με έχει απασχολήσει πολλές φορές εδώ μέσα κι ας μη το έχω θέσει προς συζήτηση....
Θεωρώ ότι τα πράγματα είναι πολύ απλά, και κάνουμε τη ζωή μας δύσκολη γιατί παρασυρόμαστε από την αγάπη που νιώθουμε για τα ψαράκια αλλά και από την ανάγκη να ενημερωθεί ο κόσμος όσο πιο σωστά γίνεται.
Οι παλιοί του forum, ή όποιοι νομίζουν ότι είναι σε θέση να δώσουν συμβουλές, θα πρέπει να καταλάβουν τη διαφορά μεταξύ του ''δίνω μια συμβουλή'' και του ''σου λέω τι να κάνεις''. Μπορεί να έχετε όλη την καλή πρόθεση να βοηθήσετε, αλλά δεν υπάρχει λόγος να νευριάζετε όταν οι νέοι δεν ακολουθούν τις συμβουλές σας... Η κοινωνία μας δεν είναι τέλεια, και δεν θα γίνει ποτέ, και θα πρέπει να θυμάστε πως το forum είναι μια μικρή κοινωνία. Στην τελική ο καθένας θα μάθει από τα λάθη του. Καταλαβαίνω ότι είναι λυπηρό και ξεροκέφαλο να μη σας ακούμε, ώστε να γλυτώσουν πολλά ψαράκια από την αμάθεια μας, αλλά δυστυχώς έτσι είναι η ζωή.
Τώρα όσο για τα θέματα που μπορεί να ανοίγει ο καθένας.... Η αλήθεια είναι ότι το forum σε κάθε σελίδα του είναι γεμάτο πληροφορίες, τις οποίες όσο κι αν έχω προσπαθήσει να τις παρακολουθήσω όλες ώστε να μην κάνω τη ζωή σας πιο δύσκολη, δεν τα έχω καταφέρει, για τον πολύ απλό λόγο ότι δεν μπορώ να περνάω όλη μου τη μέρα πάνω από το pc ώστε να παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις και τα θέματα.
Όλα αυτά τα λέω με πολύ καλές προθέσεις, μόνο και μόνο επειδή το συγκεκριμένο forum είναι μια αστείρευτη πηγή πληροφοριών αλλά μας κρατάει και πολύ καλή παρέα, πολλές φορές σε δύσκολες στιγμές της ζωής μας.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 11 queries