Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 07-03-13, 01:04
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αιμιλία Εμφάνιση μηνυμάτων
Το τι εχω κανει,αν εχω διαβασει η οχι ασε με να το ξερω πολυ καλυτερα απο σενα.Και απο τη στιγμη που οι μετρησεις μου δεν ηταν τραγικες νομιζω δεν υπηρχε λογος στο να μη του παρω αλλο ενα να μην ειναι μονο του.ναι υπήρχε!!!ο λόγος ειναι οτι τα τετρα πάνε σε κοπαδι,που κοπάδι σημαινει 8ατομα και ανω,πράγμα που αυτόματα τα καθιστά ΑΚΑΤΆΛΛΗΛΑ για τα λίτρα σου...


Γενικα παντως, ξεκαβαληστε λιγο.Θυμηθειτε απο που ξεκινησατε ολοι και αντι να "επιτηθεστε" στους αρχαριους,βοηθειστε. Εκτος αν ειστε στο φορουμ με σκοπο της ζωης σας να επιδεικνυετε ποσο λαθος ειναι οι αλλοι

σε βρίσκω το λιγότερο ειρωνική και προσβλητική στο πρόσωπο πολλών χομπυστών εδω μέσα..γιατι η παρατήρηση σου μπορεί να στοχευει σε καποιον συγκεκριμένο αλλα παίρνει ολους η μπάλα...εγω λοιπόν φευγω απο το τόπικ σου και καλη συνεχεια....οσο για το θυμηθειτε απο που ξεκινήσατε,και το πόσο εχεις διαβάσει....καλυτερα να σκύψεις το κεφάλι μια φορα και να ακουσεις τα 5-10 πράγματα που σου λένε καποια ατομα με εμπειρία μπας και σώσεις αυτο που εχεις φτιαξει εκει περα.... καλο διαβασμα
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01930 seconds with 10 queries