Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 28-02-13, 14:59
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikolakis94 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ τοτε παω πασο.Εσεις που τα εχετε ξερετε καλυτερα.Απλα ειχα την εντυπωση οτι ειναι καλα, απλα δεν εχουν μεγαλη αντοχη στον χρονο.
Κοιτα εγω δεν κλεινω προς καμια εταιρεια. Αν ειχα να στησω ενα ακριβο ενυδρειο σαν το δελτα με ψαρια μεσα που κοστιζουν πολλα, θα πηγαινα στο eheim και οσο διαβαζω replies στο τοπικ με το review τοσο σιγουρευομαι, αλλα ΚΑΙ ΠΑΛΙ θα το σκεφτω. Αυτο που θελω να πω ειναι ποτε να μην ειμαστε φανατισμενοι τοσο πολυ με κατι. Καπου θα υπερεχει και το αλλο. Αναμεσα στο eheim 2028 και το jbl e1500 που τρεχουν μαζι στο 450αρι μου, το eheim ειναι σαφως καλυτερο και ευκολοτερο στο ανοιγμα, αλλα λιγο πιο θορυβωδες ισως λογω της φθορας που του προκαλεσα εγω με τις βλακειες μου... (btw δεν εχω ρουφηξει ποτε για να παρει μπρος, με το που ασφαλιζω τις σωληνες ξεκιναει λογω σιφονιου να γεμιζει και μετα απο 5-10 δευτερολεπτα βγαζει ολον τον αερα απτο spray bar, και το βαζω στο μπριζα και φευγω)

ΥΓ για τις βλακειες...δες τι μλκια εκανα και αναρωτιομουν και απο πανω γιατι βαραει η φτερωτη οταν παταω το prime. ΤΟΧΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 30 ποντους ΠΑΝΩ απτην σταθμη του νερου, και η κεφαλη ουτε αναψε, ουτε εσπασε τιποτα. Και ειχα γυρισει σπιτι και βαρουσε η φτερωτη ωρες, ακουγοταν μεχρι τους διπλα και τιποτα, σκυλι. Πωπω το ξαναβλεπω τωρα και γελαω....
http://www.youtube.com/watch?v=oME2twa7oko
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01462 seconds with 11 queries