Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #294  
Παλιά 10-02-13, 20:22
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Live απο εκθεση: μεγαλη επιτυχια περασανε πανω απο χιλια ατομα αλλα ειμαστε πτωματα ολοι. Φοβερη εμπειρια!!!!!

Λοιπον επειδη οπως καταλαβαινετε εχω ενα κεφαλι καζανι, να ξεκαθαρισω λιγο το θεμα με τα κλαδεματα. Ναι να δωσουμε οτι περισεψει σε οποιον θελει. Αλλα ο χρονος ειναι περιορισμενος μολις ξεστηθουν τα ενυδρεια φευγω σερρες. Αυριο απτις 9 το πρωι θαμαι στην εκθεση να ξεκινησει το ξεστησιμο. Οποιος θελει κλαδεματα ναρθει η εισοδος ειναι ελευθερη προφανως, ελατε να δουμε τι θα παρει ο καθενας. Πιστια τις εχει κλεισει ο στιβ27 και βαλισνεριες καποιες ο tdinasauros, 3-4 ο nazgul, ο λιον πηρε κομπλε ο πανος επισης...
Εγω τις γιγαντεα σιγα σιγα να αλλαξω τις αμερικανα και λιγο κερατοφυλλο.
φιλοριαν θαρθεις αυριο να παρεις εντλερ και απο κλαδεματα θα τα δουμε απο κοντα σεσιφλορα βαλισνερια κερατοφυλλο. Gmarabelis ελα αυριο και εσυ να δουμε για βαλισνεριες. Γκαπυ θα παρει ο mikros84 να αλλαξει αιμα, οι κιχλιδες ειναι του kostaskich, τον μονομαχο θα τον παρω εγω. Απο ραμσχορν υπαρχουν μπολικα οποιος θελει ναρθει να παρει. Αυτα μουρχονται τωρα. Αν και οποιον εχω ξεχασει να μου στειλει πμ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries