Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 09-02-13, 20:38
Το avatar του χρήστη Tsipourinos
Tsipourinos Ο χρήστης Tsipourinos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2012
Περιοχή: Ζωγαφου Αθηνα
Μηνύματα: 282
Προεπιλογή

νικολα σ ευχαριστω για τις συμβουλες νομιζω οτι ειμαι και ενταξη με το σκιμμερ και οτι ολα δουλευουν ρολοι!παμε στις επομενες δυο απορειες!ελιζω να μην σας εχω κουρασει...ακομα τουλαχιστον!κ πρεπει να παραδεχτω οτι εχετε μεγαλη υπομονη και ευχαριστω πολυ γι αυτο!λοιπον απορια νο1:εβαλα ενα μικρο βραχακι μισο κιλο απο το μικρο ενυδρειο που δουλευει 2 μηνες κ μετα απο 3-4 μερες που το εχω μεσα νομιζω οτι εχει καφετισει λιγο το χρωμα του!υπαρχει καποιος λογος?ειναι απλη αλγη που δεν ειναι ανυσηχητικη η συμβαινει κατι αλλο??και απορια νο2:το νεο ενυδρειο δουλευει 9 μερες και καθε μερα εριχνα; την αναλογια απο βακτηρια για τα λιτρα μου καθος και λιγο τροφη για να τα ταιζω!ετσι λοιπον την τεταρτη μερα και για να δω αν ξεκινησα ο κυκλος εκανα τα τεστακια οπου βρηκα αμμωνια στο θεο no2 0 και no3 0 αρα λεω ολα καλα και ο κυκλος ξεκινησε!σημερα ξανακανω τα ιδια τεστ και βρησκω αμμωνια 0,no2 0 και νο3 κοντα 2!υπαρχει περιπτω ση να εστρωσε το ενυδρειο τοσο γρηγορα??και παλι παιδια ευχαριστω πραγματικα!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2013-02-09 20.28.41.jpg
Εμφανίσεις:  274
Μέγεθος:  25,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2013-02-09 20.39.20.jpg
Εμφανίσεις:  264
Μέγεθος:  78,6 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 12 queries