Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #137  
Παλιά 07-02-13, 16:18
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

επιδη υπαρχουν στεναμυαλοι ανθρωποι εχουμε μπει σε μια διαδικασια να κατηγορουμε ο ενας τον αλλον σε ενα φορουμ που ειμαστε μια ωραια παρεα με ενα κοινο χομπι!!!! ολοι θελουμε το καλητερο για τα ψαρια μας και ολοι περνουμε τα ψαρια επιδη μας αρεσουν!!!! αν δεν μας αρεσαν δεν θα τα περναμε. απο εκει και περα επιδη ολοι προσπαθουμε να κανουμε το καλλητερο αλλα κανενας δεν μπορει να το προσφερει ας μη κοιταμε τι κανει ο ενας και τι κανει ο αλλος. ας βλεπουμε μεσα απο τα ενυδρεια του καθενος στο φορουμ, τα ψαρια, τις συμπεριφορες και να ανταλασουμε αποψεις χωρις τσακομους!!!! εγω πχ ταιζω ζωντανα τα ψαρια μου και σε καποιον αλλον δεν αρεσει... εμενα παλι δεν μου αρεσει οταν καπιος βαζει τα ψαρια σε μια γυαλα 100 λιτρα, σε καποιον αλλον δεν αρεσει να εχουμε αγρια ψαρια στα ενυδρεια γιατι χαλαμε την φυση.... πολλα μπορει να μην αρεσουν στον καθενα μας αλλα αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να κοιταμε το δικο μας ενυδρειο, τα δικα μας ψαρια, και με τις γνωσεις του καθενος να προσπαθει να εχει τα ψαρια του οσο πιο καλα μπορει και κρινει εκεινος...
αν ειναι δυνατον να κρινει εμενα καποιος επιδη ταιζω τα ψαρια μου με μικρα ζωντανα ψαρια η γαριδες σε ενα ενυδρειο 6.000 λιτρα και να μην κρινει αυτος τον εαυτο του που μπορει σε 100 λιτρα να εχει 10 αγγελοψαρα.... η να με κρινει καποιος αλλος που εχει αστρωτο φιλτρο και εχει καψει 10-20-30 ψαρια ....
οπως καταλαβαινεται ο καθε ενας μπορει να κατηγορισει τον αλλον για ενα καρο πραγματα στο ενυδρειο του αλλα το φορουμ δεν ειναι φτιαγμενο για αυτον τον λογο... ας αναλογιστουμε για ποιον λογο γραφτηκαμε στο φορουμ.... και ας γινουμε μια μεγαλη παρεα και να μαθαινει ο ενας απο τον αλλον.....
καλο απογευμα σε ολους...δολοφονους και μη.....
__________________
 
Page generated in 0,01521 seconds with 11 queries