Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 14-01-13, 21:51
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikolakis94 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το νιτριβεκ δεν προσφερει καμια βιολογια.Μονο κερδος στην εταιρεια.Δεν περιεχει (βιολογια) για ενυδρειο.Μπορει να στο εξηγησει ο ειδικος σε αυτα τα θεματα Nick74.
Νικο δεν ειμαι ειδικος, ουτε καν βιολογος, αλλα ειμαι ορθολογιστης και ελαφρως σκεπτικιστης.
Επισεις οταν πλεον εχω κανει ο ιδιος πειραμματα, καθως και κανα δυο αλλα μελη και τα αποτελεσματα ηταν τα αναμενομενα (δηλαδη αποδειχτηκαν ξαματιασματοζούμια) ε καπου εδραιωσα τη θεση μου σχετικα με τα εν λογο θαυματουργα μπουκαλακια της παναγιτσας της βακτηριούσας, και οταν πλεον βλεπω και οι ειδικοι να λενε τα ιδια πραγματα http://www.seriouslyfish.com/cycling-an-aquarium/ -το κερασακι στην τουρτα- ε τοτε πλεον να δουμε οτι η εικονα για το τι περιεχουν -η μαλλον τι ΔΕΝ περιεχουν- αυτα τα θαυματομπουκαλα, ειναι εμφανεστατη για ολους (οσους θελουν να δουν τεσπα)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αιμιλία Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αυτο μου ειπε αλλα δε θα ξαναριξω..

δε μου ειπαν κατι αλλο,απλα να περιμενω να ξεθολωσει..και σε καμια βδομαδα να κανω αλλαγη..Πανω κατω τα ιδια με εδω..

αλλαγες κανε συχνοτερα, ειδικα τωρα που δεν εχεις ακομα τεστ αμμωνιας
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 14-01-13 στις 21:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01464 seconds with 11 queries