Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #65  
Παλιά 14-01-13, 21:24
Το avatar του χρήστη Αιμιλία
Αιμιλία Ο χρήστης Αιμιλία δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-01-2013
Περιοχή: Κερατσίνι
Μηνύματα: 92
Προεπιλογή

Δε νομιζω να μιλησα για τα i love ,καρδουλες και οτι αλλο εχουν "βγαλει"..Μιλησα για τα χρωματα...Οπουδηποτε εχω παει εχω δει εντονα μπλε ψαρια,ροζουλια,πορτοκαλια...Ολα αυτα ειναι βαμενα?Αν ναι τοτε μπραβο τους γιατι με εχουν ξεγελασει πληρως...
και ξαναλεω τα σκεφτεσαι απο τη ΜΕΡΙΑ σου.

Εισαι ψαγμενος σε τετοια θεματα και μπραβο σου.Και μπραβο γιατι πλεον τα εμαθα κ εγω..
Αλλα αποτι βλεπω δεν εισαι και ποολυ ενημερωμενος για τα puppy mills...BYB...

Τελοσπαντων..ας μη το συνεχισουμε γιατι βλεπω εχεις κολλησει σε αυτο...
αλλα ΟΧΙ γιατι σημερα ετρεχα σε πολλα πετ σοπ,κανεις οταν εβλεπε τα χρωματα δεν ελεγε "μα πως εγινε τωρα αυτο?" Οσους ακουσα ειπαν κοιτα τι πλακα που εχουν αυτα...
-------------------------
Για οσους ενδιαφερονται τελοσπαντων..Το ψαρι ζει ακομα τουλαχιστον,το εχω βαλει μεσα στο ενυδρειο,το νερο ειναι καπως πιο καθαρο..
Κανει τις βολτες του μεσα,απλα αρκετες ωρες ειναι κρυμενο πισω απο τα φυτα του(δε ξερω αν εχει σημασια αλλα καθεται κοντα στο φιλτρο-θερμοστατη-αεραντλια)

Επισης.σε πετ σοπ που μου προτειναν καποια μελη(και τους ευχαριστω) μου ειπαν,οπως κ οι ιδιοι, οτι το νερο σιγα σιγα θα ξεθολωσει.Αλλα μου ειπαν επισης να βαλω νιτριβεκ για να αυξησω τη βιολογια του..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αιμιλία : 14-01-13 στις 21:24 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 11 queries