Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 14-01-13, 02:49
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Μου λες οτι δεν μπορει "να ξερει και ουτε μπορει να φανταστει", αλλα δεν μου λυνεις την απορια.
Τι ειναι αυτο που φανταζεται, ηθελα να μαθω.

Μπορει πχ καποιος που βλεπει αυτα τα ψαρια (και δεν ειναι "ξανθος"),

να αποφασισει τελικα να τα βαλει στο ενυδρειο του, θαυμαζωντας το μεγαλειο τη φυσης που τα δημιουργησε?
Να σκεφτει οτι μπορει να υπαρχει ειδικος harmlesss φωτισμος στο ενυδρειο, που δημιουργει αυτο το παιχνιδι με τα χρωματα πανω στα λεπια των ψαριων?
Να σκεφτει οτι μπορει να υπαρχει μια ειδικη harmless τροφη (κατι σαν χρωμα ζαχαροπλαστικης), που βγαζει αυτα τα χρωματα στα ψαρια?
Κατι αλλο που δεν μπορω να σκεφτω?

..... Εκτος αν εννοεις (τωρα μου΄ρθε επιφωτηση για το προφανες), οτι πιστευει οτι οι μεθοδοι τεχνητου χρωματισμου των ψαριων που διεξαγωνται (απο "απλη" χορηγηση ορμονων για ενισχυση του χρωματισμου τους, μεχρι η μικρο-έγχυση θραυσμάτων γονιδίου για δημιουργια ψαριων που φωτιζουν σαν λαμπες φθορισμου), δεν ειναι δυνατον να μην απαγορευονται αν επιφερουν καποιο προβλημα υγειας στα ψαρια.
http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...6&postcount=47

ΥΓ ΟΚ, την πατησα κι εγω.
Δεν ηξερα οτι απαγορευοταν να αφησω τη σκυλα μου να ζευγαρωσει.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01426 seconds with 10 queries