Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 06-01-13, 17:32
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Δεν ξερω ρε συνονοματε, αλλα η αγορα ενυδρειου στυλ juwel rio μου δημιουργει αποστροφη και αλεργικο σοκ οπως η αγορα ενος υπολογιστη καποιας "μαρκας" (λες και η ibm ή η lenovo γνωριζει τις δικες μου αναγκες η τις αναγκες της οποιας εφαρμογης για τις οποιες τον θελω καλυτερα απο εμενα τον ιδιο )...
Τωρα για καποιον που θελει να ξεκινησει παιρνοντας ενα οσο γινεται πιο εξοπλισμενο ενυδρειο μεχρι να μαθει σιγα σιγα και να αντικαταστησει με εξοπλισμο της επιλογης του δε διαφωνω στο να δινεται ενα φιλτρακι και μια λαμπα κτλ, ομως το να στα κολλανε με σιλικονες ειναι κατα τη γμνωμη μου σα να σε περναναι για ηλιθιο και να στο δειχνουν και καταμουτρα, και φυσικα τετοιες φαεινες ιδεες δε βγαινουν βεβαια απο το R & D / τεχνικο / κατασκευαστικο τμημα μιας επιχηρησης αλλα απο ενθρωπους ασχετους με οποιοδηποτε αντικειμενο οπως οι "ειδικοι" marketing και αλλα trolls τετοιου ειδους...
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01317 seconds with 10 queries