Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 14-03-05, 02:44
Το avatar του χρήστη NIDAL
NIDAL Ο χρήστης NIDAL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-03-2004
Περιοχή: NIKAIA
Μηνύματα: 154
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην NIDAL Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην NIDAL
Προεπιλογή Re: nidal

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από scissorhands
Επισης οσον αφορα τις φωτογραφιες...να τις κοιτατε καλα!αν προσεξετε το αστερακι θα δειτε τη γραφει....αυτα!!!!
Δεν ειχα σκοπο να συνεχισω να ασχολουμαι αλλα η τελευταια σου προταση μου το επιβαλει!!!Το αστερακι στο οποιο αναφερεσαι ειναι ακριβως κατω απο το θεμα της συντηρησης και αποθηκευσης της σιλικονης.Αν θες να εισαι σαφης να βγαζεις καλυτερες φωτογραφιες.Επισης η γνωμη του πατερα σου ειναι απολυτα σεβαστη.Ομως οπως εγω δεν μπορω να του πω τιποτα για την κατασκευη των επιπλων και τα υλικα τα οποια χρησιμοποιει,ετσι και εσυ δεν μπορεις να μου τη λες για την κατασκευη των ενυδρειων,οχι επειδη ειμαι μαγκας αλλα εχω φτιαξει ηδη πανω απο 12 ενυδρεια(Για να μη μιλησω για το Γαυρο..........) ενω αν καταλαβα καλα εσυ εισαι στο πρωτο
Οσο γι'αυτο που σου ειπε ο "τζαμτζης" και θεωρεις οτι τα λεει ολα,επετρεψε μου να εχω τις διαφωνιες μου.Ο δικος μου ο τζαμας ειναι χοντρεμπορος και πολλα χρονια οικογενειακος φιλος μου και εχει την αποψη οτι ολες οι σιλικονες ειναι καλες,αρκει να κολλανε.
Δεν φταιει ομως κανεις αλλος.Εγω ο μ*****ς φταιω που προσπαθησα να βοηθησω.Λυπαμαι αλλα στο συγκεκριμενο topic δεν ξανασυμμετεχω.
Αν καποιο παλικαρι που ειδε τις φωτογραφιες(χωρις να γνωριζει το προιον) μπορει να ειναι σιγουρο οτι ειναι σαφες οτι δεν εχει προσθετα,ας μου το πει μηπως τελικα ειμαι εγω ο παραλογος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries