Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 12-12-12, 20:34
g81gr Ο χρήστης g81gr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: heraclion crete
Μηνύματα: 601
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pulsedia Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ενα θυληκο γκαπι το οποιο το πηρα απο μαγαζι. Ο πετσοπας μου ειπε πως ειναι εγκυος και κανουν γυρω στις 32 μερες να γεννησουν. Το εχω 3 εβδομαδες και δεν ξερω και ποσο το ειχε αυτος. Παρακατω εχω ενα βιντεακι για να το δειτε να μου πειτε. Το θεμα μου ειναι ομως το εξης. Ενω ηταν φουσκωμενο (ετσι τουλαχιστον το εβλεπα εγω) και ειχε και το μαυρο σημαδι απο πισω, πριν 2 μερες πηγα να το δω το πρωι και δεν μου φανηκε φουσκωμενο. Λεω τι εγινε ρε παιδια? Το μεσημερι ειχε γινει παλι τουμπανο και ειχε παλι το μαυρο σημαδι πισω. Χτες παλι τα ιδια. Σημερα ειναι οπως το βλεπετε στο βιντεο. Δεν εχω γεννηστρα γιατι το εχω μεσα σ'ενα 20λτ μονο του ενω τα αλλα τα εχω σε ενα 100λτ. Λεω μηπως γεννησε το βραδυ και τα εφαγε?
Μα ολα να τα εφαγε? Και αντε πες οτι τα εφαγε, το οτι εχει γινει τρομπα και φουσκωνει ξεφουσκωνει ειναι φυσιολογικο?

http://www.youtube.com/watch?v=327UFtnSnZ0&feature=plcp
Στο βίντεο που βλέπω εδώ, η γκαπίνα δεν είναι έγκυος... Η έγκυες, έχουν και πρίξιμο μπροστά κάτω από το στόμα για να καταλάβεις.

Αν πάλι νιώθεις ότι πρίζεται και ξεπρίζεται μέσα στη μέρα, τότε κάτι δεν πάει καλά με το νερό σου, ή τη διατροφή!!! Πες μας για το ενυδρείο σου, τι φίλτρο έχεις, λίτρα, βιολογικό υλικό και πόσο καιρό δουλεύει.
__________________


Πωλούνται κλαδέματα!!! A this, last yearr!!!
Τώρα πωλούνται Apple snails!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01805 seconds with 11 queries