Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #132  
Παλιά 21-11-12, 21:18
Το avatar του χρήστη Konstantin79
Konstantin79 Ο χρήστης Konstantin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-07-2010
Περιοχή: Κάπου
Μηνύματα: 637
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Konstantin79 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ξεκαθαρισω καποια πραγματακια γιατι ημουν εκτος κ εχασα αρκετα επεισοδια απο εδω:

1. ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΛΕΞΕΙΣ. Οτι ανεφερα χαριτολογοντας 7ph ΝΤΑΝ δε σημαινει οτι θα το αφησω 7 κ οτι δε θα προσπαθησω να το ριξω στο 6 ή στο 5 (δε θα τα βαλω δα αυριο τα δισκακια)

2. Κανεις δεν προσπαθει να αλλαξει το dna κανενος ζωντανου, που θελει εκατομυρια χρονια για να αλλαξει, μεσα απο πολλες μεταβλητες.

3. Εκει που εστιασα κ αν διαβαζε πραγματικα ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ καποιος τα λεγομενα μου (το παραδειγμα με το ph ΜΙΑ ΦΟΡΑ το εφερα στην επιφανεις κ χαρην λογου), και εχω ακομα τις αντιρρησεις μου ειναι οσον αφορα τα λιτρα. Αυτη τη στιγμη εχω το fluval 405 με τιγκα βιολογια να κρατησει 10 δισκους, οχι 5 που θελω να βαλω.

4. Επεμεινα τοσο κ ισως εγινα εριστικος, και να με συγχωρεσουν οι (σιγουρα) περισσοτερο γνωστες απο εμενα, γιατι μονο ελαχιστοι μπορεσαν να πιασουν την ουσια των οσων ειπα.

Δεδομενων των παραπανω, και πιστευοντας οτι μετα απο 3χρονια με αρκετα σκαμπανεβασματα οσων αφορα τα ενυδρεια, εχω το στοιχειωδη νου ωστε να εχω συλλεξει τις πληροφοριες που χρειαζονται για τη σωστη διαβιωση δισκων, εστω και στα λιτρα μου.
Παρακαλω να μην εξαπτεστε, και προσπαθηστε να παρετε με καλυτερο ματι την προσπαθεια ενος συνχομπιστα που παρολα τα λιγα λιτρα του ενυδρειου του, προσπαθει και ξειρει οτι θα επιτυχει τις συνθηκες νερου κ διαβιωσης αυτων των ομορφων πλασματων!
Επιβεβαιωνομαι ΠΑΛΙ!!!!!
Ουτε ΜΙΣΟΣ δε διαβασε ΛΕΞΗ απ'οσα ειπα, παρα το πηρατε μονοτερμα κ αρχισατε να λετε!
Με τον ιδιο τροπο που με τυρφες κ διαφορα παρασκευασματα που κυκλοφορουν στην αγορα ριξατε το ph θα ριξω κ εγω! Εκτος αν μου απαντατε απο τον Αμαζονιο, οποτε σας ζηλευω!!!!
Αν διαβαζατε πραγματικα οσα ειπα, δε θα συνεχιζατε, γιατι περαν την βιολογιας του νερου που μπορω να επιτυχω ΑΡΙΣΤΩΣ οπως επιτυχατε κ εσεις ριχνοντας το ph. Αλλα τελικα μου φαινεται οτι ΠΑΛΙ επιβεβαιωνομαι, γιατι αν ΟΝΤΩΣ εχετε διαβασει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τι εχω πει ως τωρα, τοτε το ΜΟΝΟ ΘΕΜΑ σας ειναι τα λιτρα μου!

Δε θα παρακαλεσω κανενα να διαβασει οσα εχω γραψει, γιατι η ανθρωπινη επικοινωνια δε θα επρεπε να ειναι τοσο δυσκολη! Αλλα τελικα το πιο ευκολο που εχουμε μαθει να κανουμε ειναι να κραταμε μια λεξη, κ να αρχισουμε να βαραμε πανω σ'αυτη...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΣΟΣ you know!!! Halloooooooooooooo!!!!!!!!!!!!
__________________
Η έλλειψη επικοινωνιας θα είναι η αρχή του τέλους του ανθρώπινου γένους!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01653 seconds with 11 queries