Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 21-11-12, 18:33
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
νομιζω καλυτερα να ειμαι υπερβολικος στην προσοχη παρα το αντιθετο(για να μη χρησιμοποιησω την αγγλικη εκφραση)
εχμμμ.... better gaidurodene than gaidurotreha αυτην εννωεις?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Christophoros Εμφάνιση μηνυμάτων
η ελια μιποσ κανει

αυτη ειναι καλη ερωτηση, κι εμενα με ενδιαφερει... αλλα το βρισκω απιθανο να εχει δοκιμαστει γιατιο δεν ειναι και το πιο συνηθες δεντρο...


Παράθεση:
Το βλεπω σε πολλο post τωρα τελευταια, απο νεα παιδια κυριως, και αφ'ενος οτι σου βγαζουν τα ματια να τα διαβασεις, αφ'εταιρου, κακοποιουν την γλωσσα μας...
Εχω την εντυπωση πως τα mmorpg παιξαν μεγαλο ρολο σ ατο (οχι μονο στην Ελληνικη γλωσσα αλλα και στην Αγγλικη ) οπως ειχε παιξει το irc για τα greeklish.
Προσωπικα ειμαι -οχι πια εντελλως καμμενος, αλλα τη δοση μου την εχω- λατρης των καλων mmo αλλα ειναι διαφορετικα να γραφεις καπου που ετσι κι αλλιως θες να γραψεις γρηγορα (πχ ειναι προτιμοτερο να πεις ενα w8 αντι για wait για να αλλαξεις βιαστηκα καποια items του χαρακτηρα σου για ενα pvp ) κι αλλο να γραφεις σε ενα forum οπου θα γραψεις μεν γρηγορα (δε θα ασχοληθεις με διορθωση κειμενου πχ η με τυχων συντακτικα λαθη που εγιναν) αλλα θα γραψεις ακριβως οπως σκεφτεσαι. (και φυσικα ειναι εντελως διαφορετικο το να γραψεις καποιο διηγημα οπου θα κανεις και επεξεργασια κειμενου κτλ κτλ κτλ... φανταζεσαι ενα διηγημα γραμμενο με τις συντομογραφιες? )
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 21-11-12 στις 18:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01558 seconds with 10 queries